Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

1 290 Kč
Vysoké zrcadlo - DUB MASIV Zrcadlo je vyrobené z masivního dřeva v barvě dubu. V případě potřeby je možné ho i zavěsit.   Rozměry: v - 14..
490 Kč
Moderní násěné zrcadlo - PAŘÍŽ Celkové rozměry: 70 x 50cmModerní nástěnné zrcadlo v provedení PAŘÍŽ. Zrcadlo je možné buď přile..
490 Kč
Moderní násěné zrcadlo - TVÁŘ-ČERVENÉ RTY Celkové rozměry: 70 x 50cmModerní nástěnné zrcadlo v provedení TVÁŘ-ČERVENÉ RTY. Zrcadl..
699 Kč
Moderní nástěnný obraz v provedení sklo - motiv I love coffee Celkové rozměry: 70 x 50cmJedná se o celoskleněný obraz v provedení..
699 Kč
Moderní nástěnný obraz v provedení sklo - motiv šálek kafe Celkové rozměry: 70 x 50cmJedná se o celoskleněný obraz v provedení šá..
699 Kč
Moderní nástěnný obraz v provedení sklo - motiv PEJSEK Celkové rozměry: 70 x 50cmJedná se o celoskleněný obraz v provedení pejsek..
430 Kč
Násěné zrcadlo s ozdobnou fazetou Celkové rozměry: 70 x 50cmModerní nástěnné zrcadlo je na okrajích zdobeno ozdobnou fazetou o šíři 5mm. ..
290 Kč
Násěné zrcadlo Celkové rozměry: 70 x 50cmZrcadlo je možné buď přilepit na podkladovou desku (dveře, zeď...atd.), nebo je možné je..
890 Kč
Násěné zrcadlo v provedení světlý buk Celkové rozměry: 55 x 105cmRám a podkladová deska zrcadla je vyrobena z melaminované dřevotřísky v ..
790 Kč
Moderní velké designové zrcadlo Jery Zrcadlo je v kombinaci s moderním barevným potiskem. V zadní části jsou umístěny upeňov..
690 Kč
Moderní velké designové zrcadlo "Smajlík" Zrcadlo má boční části pískované (mléčné sklo) v kombinaci s mřížkováním v chromovaném ..
690 Kč
Moderní velké designové zrcadlo Jang Zrcadlo je v kombinaci s moderním barevným potiskem. V zadní části jsou umístěny upeňovací prvky ..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz