Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

450 Kč
Moderní stojanový věšák v provedení černá vysoký lesk obsahuje: - 8 x háček na ošacení Věšák má kvalitní a stabilní konstrukci, kovové tru..
450 Kč
Moderní stojanový věšák v provedení bílá vysoký lesk obsahuje: - 8 x háček na ošacení Věšák má kvalitní a stabilní konstrukci, kovové trub..
590 Kč
Moderní stojanový věšák v provedení černá vysoký lesk obsahuje: - 8 x háček na ošacení Věšák má kvalitní a stabilní konstrukci, kovové..
590 Kč
Moderní stojanový věšák v provedení bílá vysoký lesk obsahuje: - 8 x háček na ošacení Věšák má kvalitní a stabilní konstrukci, kovové tru..
1 090 Kč
Moderní stojanový věšák v chromovaném provedení obsahuje: - 6 x háček na oblečení Věšák má kvalitní a stabilní konstrukci, kovové tr..
1 190 Kč
Moderní Italský stojanový věšák v provedení chrom / plast obsahuje: - 12 x háček na oblečení - 1 x prostor pro deštníky s odkapávačem ..
690 Kč
Moderní stojanový věšák v provedení černý mramor (podstavec), konstrukce v barvě alu ukončená dřevěnnými koncovkami. Možnost vkládání deštní..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz