Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Televizní stolek - Sonoma dub MASIV

Televizní stolek - Sonoma dub MASIV
detail kliknutím
Kód zboží
ts57
Výrobce:
Německo - SONOMA MASIV
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
6 380

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsModerní televizní stolek v provedení Sonoma dub masiv.

Jedná se o kompletní výrobní program "SONOMA DUB MASIV".

Televizní stolek masiv je vybaven 2ks zásuvek na kolejničkách a 2 ks otevřených fochů pro RW, video, audio..atd (rozměry: š - 60cm, v - 18cm, h - 50cm).

Nábytek z masivu / TV stolek - celkové rozměry: š - 125cm, v - 45cm, h - 52cm.

Korpusy nábytku jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru věrně napodobující masivní dub sonoma, jak barvou tak úpravou povrchu. Přední části jsou z běleného masivního dubu sonoma. Jedná se o kvalitní německý nábytek, posuny zásuvek jsou na kolejničkách, spojovací materiál je od fa Hettych, dorazy zásuvek a dvířek do gum...atd. Kliknutím je možné maximální přiblížení obrázku pro přesný detail. 

U tohoto výrobního programu je poskytována množstevní sleva 5% při nákupu nad 37 tis. Kč (uvést do poznámky). Stolek je dodáván v demontu s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem. Jednoduché sestavení - zvládne každý!
Televizní stolek je balen ve 2 zalisovaných plastových balících - z důvodu možného poškození není určen k zaslání. Prodej televizního stolku je na prodejně, případná doprava (i ZDARMA) viz. "Obchodní podmínky" na našich stránkách.
Info: 465 423 671 nebo 606 125 356.

Dostupnost: 1 - 3 týdny, pokud není nábytek na skladě 

ROZVOZY NAD 10 TIS. KČ DO VYBRANÝCH MĚST A DO 50 KM ZDARMA !!!

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR ! Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz