Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 | 2 |  

11 700 Kč
Luxusní televizní stolek Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy televizního stolku jsou..
2 490 Kč
Televizní stolek v provedení ořech/černá vysoký lesk MDF obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 2 x otevřený prostor pro audio nebo video..
6 900 Kč
Elegantní televizní stolek Oslo - Bílá vysoký lesk Germany Televizní stolek Oslo obsahuje: 3 x zásuvku na kolejničkách..
7 900 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení Divoký dub masiv /Kompletní výrobní program "OSLO"/ Korpus je vyroben z melaminované dřevotřísky odo..
6 900 Kč
Moderní sestava Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 1 x Televizní stolek se 2 ks zásuvek, 2 x otevřený foch na audio, vide..
7 900 Kč
Elegantní televizní stolek Torino v provedení jádrový buk masiv obsahuje: 3 x zásuvku na kolejničkách (Š/H/V cca. 51/34/13 cm) 3 x ote..
3 990 Kč
Luxusní a moderní televizní stolek jádrový jasan - 2 velikosti Malé provedení 120cm: 2 x otevřený prostor v hor..
5 900 Kč
Tv televizní stolek Stefi v provedení jádrový buk - MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Tel..
8 900 Kč
Tv televizní stolek Lyon v provedení jádrový buk - MASIV obsahuje: - 1 x plná výklopná dvířka s brzdičkou - 1 x otevřený prostor ve stř..
11 800 Kč
Televizní stolek Lyon v provedení jádrový buk - MASIV obsahuje: - 2 x plná výklopná dvířka s brzdičkami - 2 x otevřený prostor ve střed..
9 900 Kč
Tv televizní stolek Lyon v provedení Divoký dub - MASIV obsahuje: - 1 x plná výklopná dvířka s brzdičkou - 1 x otevřený prostor ve stře..
12 900 Kč
Luxusní televizní stolek Lyon v provedení Divoký dub - MASIV obsahuje: - 2 x plná výklopná dvířka s brzdičkami - 2 x otevřený prostor v..
8 900 Kč
Televizní stolek Stefi v provedení DIVOKÝ DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program "Nábytek z masivu". Televizní stolek je vybave..
6 900 Kč
Televizní stolek Stefi v provedení DIVOKÝ DUB MASIV Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Televizní stolek je vy..
7 900 Kč
Televizní stolek Stefi - Jádrový buk MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Televizní stolek je vybaven: 2 ..
6 380 Kč
Moderní televizní stolek v provedení Sonoma dub masiv. Jedná se o kompletní výrobní program SONOMA DUB MASIV . Televizní ..
3 300 Kč
Televizní stolek v provedení sonoma/šedá vysoký lesk obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 2 x otevřený prostor pro video, audio...a..
2 600 Kč
Televizní stolek v provedení bílém obsahuje: - 2 zásuvky na kolejničkách, 2 x otevřený prostor pro video, audio..atd. Tele..
2 600 Kč
Televizní stolek v provedení Dub mléčný (sonoma) / bílá obsahuje: - 2 zásuvky na kolejničkách, 2 x otevřený prostor pro video, a..
6 900 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení divoký DUB MASIV /Kompletní výrobní program/ Korpus je vyroben z melaminované dřevo..
5 900 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení jádrový buk masiv /Kompletní výrobní program OSLO / Ko..
7 500 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení jádrový buk masiv /Kompletní výrobní program OSLO / Korpus je vyroben..
7 500 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení bílá vysoký lesk MDF/ buk masiv /Kompletní výrobní program OSLO / Korpus je vyrobe..
7 500 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení bílá MDF /kompletní výrobní program/ Korpus je vyroben z melaminované dřevotřísky odolné proti..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz