Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

5 699 Kč
Luxusní konferenční stolek Berlin v provedení jádrový buk masiv - 2 VELIKOSTI Konferenční stolek je vyroben z masivního jádrového buku, prů..
6 699 Kč
Luxusní konferenční stolek Berlin v provedení divoký dub masiv - 2 VELIKOSTI Konferenční stolek je vyroben z masivního divokého dubu, průbě..
4 499 Kč
Komfortní a robustní stolek/stolička/noční stolek Divoký dub masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Stolička je ideální na po..
6 699 Kč
Luxusní konferenční stolek v provedení divoký dub masiv Konferenční stolek je vyrobený z masivního divokého dubu (vrchní deska, nohy, lišt..
7 499 Kč
Luxusní konferenční stolek v provedení jádrový buk masiv, průběžné lamely Stolek je kompletně vyroben z masivního jádrového buku (průběžn..
6 699 Kč
Elegantní konferenční stolek v provedení divoký dub masiv Bianco Konferenční stolek je vyrobený z masivního divokého dubu bianco (vrchní de..
7 499 Kč
Luxusní konferenční stolek v provedení divoký dub masiv Bianco Konferenční stolek je vyrobený z masivního divokého dubu bianco (vrchní desk..
6 499 Kč
Elegantní konferenční stolek v provedení jádrový buk masiv 105 x 65 cm. Konferenční tolek je vyrobený z masivního jádrového buku (vrchní ..
5 699 Kč
Luxusní konferenční stolek v provedení jádrový buk masiv 70 x 70 cm. Konferenční tolek je vyrobený z masivního jádrového buku (vrchní des..
1 890 Kč
Konferenční stolek v provedení dub sonoma nebo tmavý ořech obsahuje: 1 x odkládací prostor ve spodní části Jedná se o ve..
1 790 Kč
Konferenční stolek v provedení dub sonoma obsahuje: 1 x spodní odkládací poličkuStolek je vyroben z melaminované dřevotřísky odolné prot..
1 170 Kč
Moderní designový konferenční stolek City Konferenční stolek je vyroben z kovových profilů, lakovaných kvalitní práškovou barvou. Vrchní d..
1 790 Kč
Konferenční stolek v provedení divoký dub sonomaJedná se o kompletní výrobní program s možností zakoupení dalšího nábytku. Nábytek je vy..
1 990 Kč
Konferenční stolek v provedení dub sonoma/šedá vysoký lesk obsahuje: 1 x odkládací úložný prostor ve spodní částiJedná se o veli..
1 180 Kč
Moderní konferenční stolek dub mléčný obsahuje: 1 x spodní odkládací poličkuStolek je vyrobený ze strukturované melaminované dřev..
1 790 Kč
Moderní a stabilní konferenční stolek v provedení bílá / sklo Vrchní tvrzené sklo je s vybrušova..
7 499 Kč
Luxusní konferenční stolek v provedení divoký dub masiv Konferenční stolek je vyrobený z masivního divokého dubu (vrchní deska, nohy, lišt..
1 600 Kč
Konferenční stolek wenge obsahuje: 1 x spodní odkládací poličkuStolek je vyrobený z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru a pro zv..
2 300 Kč
Konferenční stolek provedení světlý buk, rám z masivního tvrdého dřeva/kov, sklo (8mm), 1 x spodní polička rozměry: - 116 x 62cm, v - 45,5c..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz