Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Skříně z masivu - Dub sonoma MASIV

Skříně z masivu - Dub sonoma MASIV
detail kliknutím
Kód zboží
s32
Výrobce:
Nábytek Německo - skříň DUB MASIV
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
20 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní skříň v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje:
  • 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části
  • 4 x menší foch v pravé části

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajištuje zdravé vnitřní klima. 
Skříň je vyrobena z masivního běleného dubu (přední části), korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru věrně napodobující masivní dub sonoma, jak barvou tak úpravou povrchu "3D". Spojovací materiál a panty jsou od fa "Hettich", úchytky jsou kovové - lakované...atd. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.
Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, u předsíňové stěny a v jídelně.

Šatní skříň sonoma z masivu - rozměry: š - 140cm, v - 204cm, h - 61cm

V případě vážného zájmu je možná prohlídka tohoto nábytku v provedení bělený dub Sonoma masiv v naší vzorkové prodejně ve Vysokém Mýtě.
Šatní skříň je součástí výrobního programu "Dětský pokoj - SONOMA MASIV"

Foto detailu vnitřního uspořádání naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte"

Baleno ve 4 zalisovaných plastových baleních v demontu - není určeno k zaslání. Prodej na prodejně, případná firemní doprava viz."Obchodní podmínky" nebo volejte na 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 14 dní.

AKCE - OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - ROZVOZY PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz