Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Šatní skříň z masivu - Jádrový buk 94cm

Šatní skříň z masivu - Jádrový buk 94cm
detail kliknutím
Kód zboží
s31
Výrobce:
Nábytek Německo - skříň BUK MASIV
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
16 699

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsElegantní šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje:
  • 1 x foch s tyčí na ramínka

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajištuje zdravé vnitřní klima. 
Skříň je vyrobena z masivního jádrového buku (přední části), korpusy jsou z melaminované dřevotřísky. Spojovací materiál a panty jsou od fa "Hettich", úchytky jsou kovové - lakované...atd. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.
Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, u předsíňové stěny a v jídelně.

Šatní skříň buk masiv - rozměry: š - 94cm, v - 206,5cm, h - 61cm

V případě vážného zájmu je možná prohlídka tohoto nábytku v provedení jádrový buk masiv v naší vzorkové prodejně ve Vysokém Mýtě.
Šatní skříň je součástí výrobního programu "Dětský pokoj - Jádrový buk masiv"

Foto detailu vnitřního uspořádání naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte"

Baleno v zalisovaných plastových baleních v demontu - není určeno k zaslání. Prodej na prodejně, případná firemní doprava viz."Obchodní podmínky" nebo volejte na 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 14 dní.

AKCE - OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - ROZVOZY PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz