Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Šatní skříň - Annecy Jádrový buk masiv

Šatní skříň - Annecy Jádrový buk masiv
detail kliknutím
Kód zboží
s36
Výrobce:
Nábytek Německo - skříň BUK MASIV
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
32 999

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsŠatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi s bílým sklem/zrcadlem - Jádrový BUK MASIV

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajišťuje zdravé vnitřní klima.
Naši současnou nabídku jsme rozšířili o šatní skříně Annecy s posuvnými dveřmi. Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Přední části - dveře jsou vyrobeny z masivního jádrového buku s průběžnými lamelami, boční a vrchní lišty jsou dýhované. Korpusy nábytku jsou z kvalitní melaminované dřevotřísky odolné proti oděru ve stejném dekoru. Skříň je osazena kvalitním spojovacím materiálem, převážně od fa. Hettich. Tyto masivní skříně jsou v nabídce celkem ve 2 variantách, buď se zrcadlem nebo s bílým sklem ve střední části. Dále je možný výběr skříně buď v hladkém provedení nebo v provedení s frézovaným středním dílem v bočních dveřích - viz. nabídka. 

Zavěšení posuvných dveří je pomocí kvalitního ložiskového systému, což zajišťuje velice tichý provoz a dlouhou životnost. Pro zvýšení komfortu je možné osazení dveří systémem plynulého dovírání, buď pro 2 boční nebo pro všechny 3 dveře. Dále je možné dovybavit skříň například vestavným kontejnerem se 3 ks šuplíků nebo dalšími fochy. Za příplatek je také možné osazení skříně zapuštěným diodovým osvětlením. Jedná se o komplentí sadu 4 ks diodového osvětlení s trafem, rozbočovačem a nášlapným vypínačem. Osvětlení je zapuštěné do horní lišty skříně a je velice příjemné a naprosto energeticky nenáročné. 
Kompletní nabídku variant, provedení a volitelných komponentů naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte". Případný výběr prosíme upřesnit do poznámky v objednávce.

Šatní skříň Annecy jádrový buk masiv obsahuje:
- 6 x variabilní foch + 3 x tyč na zavěšení ramínek

Tuto skříň je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, v předsíni nebo i v jídelně. Skříň je možné bezproblémově kombinovat s každým nábytkem z naší nabídky ve stejném provedení. Při vážném zájmu je možná prohlídka tohoto nábytku v provedení jádrový buk masiv v naší vzorkové prodejně ve Vysokém Mýtě. Ke skříním je možné zakoupení nočních stolků, komod..apod. Kompletní nabídkový list zašleme na vyžádání emailem.

Rozměry - skříň Annecy BUK MASIV: 
š - 286cm, v - 217cm, h - 70cm

Dostupnost: cca 2 - 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Baleno v 10 zalisovaných plastových baleních v demontu.

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz