Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Skříně z masivu

Pokud hledáte nábytek, který Vám vydrží opravdu dlouho, potom vybírejte šatní skříně z masivu. Ať už zvolíte dub masiv, buk masiv, jasan, jádrový buk, či nově bělený dub sonoma, získáte kvalitní nábytek, který vyniká svým vzhledem, stylem a elegancí. Masivní nábytek je vyhledáván pro svou dlouhou životnost, hodí se do každého interiéru a vytváří příjemný pocit domova. Každá dřevěná část je upravena speciální ekologickou voskovou politurou, která zachovává přirozenou strukturu dřeva, chrání před poškozením a zajišťuje snadnou údržbu.

Garantujeme nejnižší ceny na šatní skříně z masivu, dub, buk, jasan

Šatní skříň masiv je vhodná nejen do ložnice, pracoven, dětského pokoje, ale nyní je také nově v nabídce skříň z masivu do předsíně. Můžete si zvolit variantu se zrcadlem i různé uspořádání vnitřního prostoru. Prostorné šuplíky, police, závěsné systémy a šatní tyče Vám poskytnou tolik potřebný úložný prostor. Skříně z masivu v dubu, buku, jasanu i dubu sonoma jsou vždy součástí kompletního výrobního programu, který obsahuje komody z masivu, botníky, skleníky, TV stolky, konferenční stolky, police, ložnice sestavy, knihovny, psací a počítačové stoly. Jednotlivé kusy nábytku vždy k sobě barevně i tvarově pasují. V nabídce našeho internetového obchodu NABYTEK-PRODEJ naleznete jak velké skříně z masivu, tak i malé skříně, které je možné umístit i do menšího bytu. Při nedostatku místa pro otevírání dvířek doporučujeme zvolit šatní skříně s posuvnými dveřmi. Pro snadný a příjemný výběr v pohodlí domova slouží fotogalerie. U nábytku z masivu garantujeme nejnižší ceny v ČR.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou stále oblíbenější

Kromě nábytku z masivu jsou v nabídce také šatní skříně z lamina v dekoru ořech, jasan, olše, buk, mléčný dub, wenge, bílá lesk, švestka, javor, černá lesk, šedá, sonoma a sonoma tmavá. Zákazník si může zvolit běžně otevírací dveře, posuvné, dveře se zrcadlem, prosklené nebo šatní skříně s posuvnými dveřmi. Pro zákazníky, kteří chtějí nakoupit levně a přesto kvalitně, slouží rubrika výprodej. Zde naleznete doprodej sérií, zboží z končících sezónních katalogů, případně vystavené kusy z naší vzorkové prodejny za levné ceny.


Stránka | 1 | 2 |  

20 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s otevíracími dveřmi 150 cm - Divoký dub masiv obsahuje: 3 x variabilní foch v levé části 1 x variabilní fo..
26 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s otevíracími dveřmi - Divoký dub masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyční na zavěšení ramínek v levé čás..
27 999 Kč
Zrcadlová šatní skříň Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšní ramínek v levé části 1 x variabilní foch..
36 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s posuvnými dveřmi - Divoký dub masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšní ramínek v levé části ..
33 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s posuvnými dveřmi - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšení ramínek v levé části..
25 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s posuvnými dveřmi - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšní ramínek v levé části ..
24 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyční na zavěšení ramínek v levé části 1 x variabilní f..
18 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin, otevírací dveře - Jádrový buk masiv obsahuje: 3 x variabilní foch v levé části 1 x variabilní foch s tyčí ..
37 409 Kč
Elegantní šatní skříň "Graz" s posuvnými/otevíracími dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/zrcadloDivoký dub masiv/bílé matné..
33 399 Kč
Elegantní posuvná/otevírací skříň "Graz" - MASIVNÍ DIVOKÝ DUBProvedení: Divoký dub masiv/zrcadloDivoký dub masiv/bílé matné skloDivoký dub m..
41 299 Kč
      Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní..
31 499 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se zrcadlem nebo bílým sklem - Divoký DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
27 399 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se zrcadlem nebo bílým sklem - Jádrový BUK MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě desig..
32 999 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi s bílým sklem/zrcadlem - Jádrový BUK MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu náb..
34 999 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se zrcadlem/bílým sklem - Divoký DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu náb..
11 990 Kč
Elegantní Luxusní zrcadlová skříň - Sonoma dub masiv obsahuje: 1 x velké zrcadlové dveře + 1 dveře z masivního dubu sonoma mož..
22 299 Kč
Komfortní šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části..
20 900 Kč
Luxusní skříň v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části ..
16 699 Kč
Elegantní šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 1 x foch s tyčí na ramínka Nábytek z masivu je současným trendem ve sv..
5 500 Kč
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi v provedení WENGE Jedná se o kvalitní nábytek, skříň je vyrobena z melaminované dřevotřísky odoln..
4 490 Kč
Moderní šatní skříň se šuplíky v provedení sonoma Skříň je vyrobena z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Vybavena je 4 variabilní..
35 299 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní mater..
8 500 Kč
Moderní šatní skříň v provedení Sonoma obsahuje: 2 x foch s tyčemi na zavěšení ramínek v levé části 4 x variabilní foch v p..
31 499 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní mater..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz