Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Psací a PC stoly masiv

PC a psací stůl masiv je neodmyslitelným pomocníkem v každodenním životě. Ať už pracujete anebo Vaše děti vypracovávají domácí úkoly, vždy je nablízku.

Při výběru psacího stolu je potřeba brát na zřetel kvalitu, robustnost a pevnost. Pokud jde o masivní stůl, tak vybírat z tvrdých dřev jako jsou dub, buk, jasan a dalších. Zvolit kvalitního výrobce a zaměřit se na velikost. Pc stůl musí být dostatečně veliký a praktický. Pak už si jen vybrat podle libosti, co se Vám líbí, jaký typ preferujete, jestli levnější stoly z dřevotřísky, kombinaci dřevotřísky a dřeva anebo o trochu dražší přírodní celomasivní stůl. Přejeme Vám, ať si dobře vyberete a ať vám stůl dělá radost dlouhá léta.


Stránka | 1 |  

9 999 Kč
Momentálně vyprodáno, naskaldnění cca 30 dní. Manažerský počítačový/psací stůl divoký dub masiv šíře 150 cm Jedná se o kvalitní německý vý..
6 699 Kč
Velký počítačový/psací stůl »Soft« v provedení DUB MASIV/BÍLÁ obsahuje:  1 x robustní masivní dubovou konstrukci se 4 ks masi..
6 699 Kč
Počítačový / psací Pc stůl »Soft« v provedení masivní DUB/BÍLÁ obsahuje:  1 x robustní masivní dubovou konstrukci se 4 ks masiv..
12 399 Kč
Velký Pc počítačový/psací (jídelní) stůl divoký dub masiv 180 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dubového ..
10 999 Kč
Velký Pc počítačový/psací stůl jádrový buk masiv 180 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompletně z masivního dřeva v ..
12 499 Kč
Komfortní počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dubového dřev..
3 800 Kč
Moderní elegantní počítačový stůl v kombinaci s masivem obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x otevřený..
9 999 Kč
Velký počítačový/psací stůl v provedení Jádrový BUK MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z masivního dřeva ..
9 999 Kč
Velký počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB nebo Jádrový BUK MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z ..
9 999 Kč
Velký moderní Počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompletně z masivní..
9 299 Kč
Velký moderní Pc - počítačový/psací stůl - Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dřeva v prov..
8 999 Kč
Velký moderní Počítačový/psací stůl ve 2 provedeních - MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompletně z masivního dře..
8 299 Kč
Velký moderní Pc - počítačový/psací stůl ve 2 provedeních - MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompletně z masivn..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz