Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Počítačové PC a psací stoly : Psací a PC počítačové stoly

Nábytek-prodej.cz - úvod : Počítačové PC a psací stoly : Psací a PC počítačové stoly

Stránka | 1 | 2 | 3 |  

8 900 Kč
Kancelářský psací/počítačový stůl z masivního dubu 150 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Kancelářský stůl je kombinací moderního styl..
5 990 Kč
Kancelářský / psací Pc stůl »Soft« v provedení masivní DUB/BÍLÁ obsahuje:  1 x robustní masivní dubovou konstrukci se 4 ks masi..
3 700 Kč
Pc počítačový stůl v provedení bílá/divoký dub masiv (4 Barvy) obsahuje: 1 x zásuvku na kolejničkách 1 x otevřený, odkládací prostor 1 ..
3 990 Kč
Kvalitní psací stůl v provedení Dub bílý (Antik) obsahuje: - 1 x zásuvku na kolejničkách- 1 x skříňku s dvířky v pravé části, 1 x foch -..
3 990 Kč
Kvalitní psací stůl v provedení Divoký dub / šedá obsahuje: - 1 x zásuvku na kolejničkách- 1 x skříňku s dvířky v pravé části, 1 x foch ..
10 900 Kč
Komfortní velký počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dubovéh..
1 590 Kč
Počítačový stůl - PASTELKY Počítačový stůl je vyroben z kovových profilů, lakovaných kvalitní práškovou barvou. Vrchní deska je z pevnéh..
1 590 Kč
Počítačový stůl bílý - MAPA Počítačový stůl je vyroben z kovových profilů, lakovaných kvalitní práškovou barvou. Vrchní deska je z pevné..
3 800 Kč
Elegantní počítačový stůl v provedení antická bílá/divoký dub masiv obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x..
3 800 Kč
Elegantní počítačový stůl v provedení Divoký dub/dub masiv obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x otevř..
3 800 Kč
Elegantní počítačový stůl v provedení bílá/divoký dub masiv obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x otev..
3 800 Kč
Moderní a elegantní počítačový stůl v provedení buk/buk masiv obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x ot..
10 900 Kč
Velký počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z masivního dřeva v..
8 900 Kč
Velký počítačový/psací stůl v provedení Jádrový BUK MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z masivního dřeva ..
3 990 Kč
Moderní a elegantní Pc počítačový/psací stůl v provedení bílá obsahuje: 1 x zesílenou pracovní desku cca 2cm s kvalitní ABS hrano..
3 990 Kč
Moderní a elegantní Pc počítačový/psací stůl v provedení buk obsahuje: 1 x zesílenou pracovní desku cca 2cm s kvalitní ABS hranou..
4 990 Kč
Moderní Pc Komoda, sekretář obsahuje: 1 x výklopná dvířka v horní části sloužící jako pracovní stůl, 1 x polička uvnitř 2 x ot..
4 990 Kč
Moderní Pc Komoda, sekretář obsahuje: 1 x výklopná dvířka v horní části sloužící jako pracovní stůl, 1 x polička uvnitř 2 x..
1 990 Kč
Pc - psací stůl na kolčkách v provedení sonoma obsahuje: 2 x výsuvný foch na kolejničkách vhodný na klávesnici a tiskárnu ..
2 490 Kč
Moderní psací / počítačový stůl obsahuje: 3 ks zásuvku na kolejničkách 1 x výsuvný foch na kláve..
1 390 Kč
Moderní psací / počítačový stůl v provedení jádrový buk obsahuje: - 1 x výsuvný foch na kolejničkách pro klávesnici - 1 x prostor pro P..
2 850 Kč
Moderní psací / počítačový stůl v provedení BÍLÁ - 2 VelikostiPsací stůl je ideální jak pro děti, studenty, tak i pro dospělé. Jedná se o kv..
2 850 Kč
Moderní psací / počítačový stůl v provedení Jádrový buk - 2 VelikostiPsací stůl je ideální jak pro děti, studenty, tak i pro dospělé. Jedná ..
2 850 Kč
Moderní psací / počítačový stůl v provedení DUB SONOMA - 2 VelikostiPsací stůl je ideální jak pro děti, studenty, tak i pro dospělé. Jedná s..

Stránka | 1 | 2 | 3

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz