Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Prodejna nábytku - o nás


NABYTEK-PRODEJ s. r. o.
www.nabytek-prodej.cz

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ s.r.o. jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradním distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do české republiky. Je to šance pro ty, co chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců. Naši kompletní nabídku naleznete v našem katalogu nábytku.

Jedná se o moderní nábytek vyráběný z vysoce kvalitní melaminované dřevotřísky s tvrzenou povrchovou úpravou buď v provedení hladká přední část, nebo komfortní MDF dvířka (profilovaná, hladká nebo v provedení vysoký lesk odolná proti mechanickému poškození a vlhkosti).
V současné době z důvodu obrovského zájmu zákazníků je naším hlavním zaměřením nábytek z masivního jádrového buku (průběžné nebo parketové lamely), divokého sukatého dubu masiv, běleného divokého dubu Sonoma masiv, jasanu masiv nebo nábytek v kombinaci masivní dřevo/bílá vysoký lesk MDF (program Oslo). Program Oslo je nyní nově také nabízen v provedení a v kombinacích s běleným divokým dubem Sonoma masiv. Ceny tohoto nábytku jsou bezkonkurenční oproti jiným prodejcům !

Nábytek je opatřen plastovými nožičkami, dnes již běžně výškově nastavitelnými, které umožňují vyrovnání nerovností podlahy. U zásuvek se používá kvalitní ložiskový posun, úchytky jsou buď plastové v provedení alu, nebo kovové, lakované vyrobené z ušlechtilé oceli, nebo hliníku. Dvířka jsou vždy osazena kvalitními kovovými panty. V mnoha případech je používán u korpusu zesílený materiál 2.5cm. Ve sklenících je používáno především sklo o tloušťce 8 mm, které je umístěno na kovových kolíčkách osazených gumovými kroužky zabraňujícími jeho poškození. V současné době je k nábytku buď dodáváno, nebo je možné výhodně zakoupit diodové osvětlení fochů ve vícero barvách. Jedná se o kvalitní atestovaný výrobek s jednoduchou montáží - nasunutím na sklo. Osvětlení je velice příjemné a nenáročné na spotřebu elektrické energie.

Veškerý nábytek je dodáván v kartonech, u obývacích stěn převážně v zalisovaných plastových balících, v demontovaném stavu s podrobným obrazovým návodem na sestavení, českým přinávodem a kompletním spojovacím a upevňovacím materiálem. 
Bytový nábytek je zdravotně nezávadný, atestovaný a schválený zkušebnou TÜV.

Nabízíme především bytový nábytek - komody, botníky, chodbové sestavy, televizní stolky, psací a počítačové stoly, konferenční stolky, skříňky, skříně, obývací sestavy, stěny, ložnice, jídelní sestavy, matrace, sedací soupravy, rozkládací pohovky, jídelní sety, nábytek z masivního dubu, buku a jiné. Prodáváme nejen tradiční, ale i moderně řešený nábytek v odvážných barevných kombinacích vhodný pro všechny generace. Posledním trendem západního stylu je kombinace vysokého lesku s masivním bukem či běleným dubem Sonoma. Tato kompletní nabídka je prezentována v rubrice "Oslo německý program".

Začátkem roku 2011 jsme rozšířili naši nabídu o kvalitní levnější nábytek vyráběný v EU (SK, PL..). Jedná se především o kompletní obývací, ložnicové a koupelnové výrobní programy s možností zakoupení jednotlivých částí i samostatně a dále o sedací soupravy a rozkládací pohovky. Tento nábytek uvítají především mladé rodiny a ti, kteří chtějí za málo peněz hodně muziky. Nábytek je vyráběn ve velkých sériích v nových moderních fabrikách, které byly vystavěny z dotací EU, pro velké řetězce především v Německu, Francii a Itálii a platí pro něj stejná pravidla  jako pro německého výrobce. Samozřejmostí jsou zdravotní atestace.
U sedacích souprav výrobce nabízí široký výběr potahových látek, možnost různých kombinací a provedení, které si můžete sami vybrat u nás na prodejně, nebo Vám je na vyžádání zašleme emailem.

Rámy sedacích souprav jsou tvořeny z dřevotřísky vyztužené bukovým dřevem. Na sedací části jsou používány buď vlnité pružiny, nebo kvalitní pérování Bonel (u některých typů již v základu). Vše je vždy uvedeno v popisku u produktu.

RECENZE:

NAŠE KLADNÁ HODNOCENÍ JE TAKÉ MOŽNÉ SHLÉDNOUT V AUKRU. PREZENTUJEME SE PŘEVÁŽNĚ V RUBRIKÁCH OBÝVACÍ STĚNY, PSACÍ STOLY, DĚTSKÉ POKOJE, LOŽNICE, PŘEDSÍŇ A PRACOVNA POD ÚČTY:

NABYTEK-PRODEJ - http://aukro.cz/show_user.php?uid=11533843:

LIPOVA252 - http://aukro.cz/show_user.php?uid=8883195

E-mail:  info@nabytek-prodej.cz
Telefon: +420 465 423 671, +420 606 125 356

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz