Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

890 Kč
Samostatný rohový regál v provedení světlý buk Regál je vybaven 4 ks fochů a je vhodný k umístění do rohu Skladem: světlý..
550 Kč
Moderní souprava poliček v provedení bílá - SET 2 KS Připevnění poličky ke zdi je pomocí speciálního upevnňovacího mateiálu (součástí). V..
590 Kč
Nástěnná polička v provedení ořech / vanilka Celkové rozměry: š - 100cm, v - 28cm, h - 22cm Polička je vyrobena z melaminované dřevotř..
590 Kč
Nástěnná polička v provedení bílá/ořech Polička je vyrobena z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Vše je včetně kompletn..
990 Kč
Nástěnný regál / polička v provedení jádrový buk/bílá obsahuje: - 1 x komodu s výklopnými dvířky osazenými brzdičkami, v zadní části zrca..
390 Kč
Rohový regál v provedení světlý buk obsahuje: - 1 x vnitřní foch (variabilní umístění) - nastavitelné nožičky vymezujicí nerovnos..
360 Kč
Moderní poličky v provedení MODRÁ. Připevnění na zeď pomocí speciálního upevnňovacího mateiálu (součástí). Vzhledově se jedná o poličku vyst..
390 Kč
Samostatná polička v provedení alu v kombinaci s ozdobnými koncovkami. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. N..
890 Kč
Samostatný regál v provedení světlý ořech se 4 fochy. Jedná se o shodný výrobní program jako skleník v12, obývací stěna w16...atd. S..
890 Kč
Samostatný regál v provedení vanilka (omlouváme se za chybějicí foto vanilky - jedná se o shodnou barvu jako např. přední část komody k82. N..
850 Kč
Samostatný regál v provedení javor obsahuje: - 1 x foch (možnost variabilního umístění) Jedná se o kvalitní provedení - síla materiálu..
890 Kč
Samostatný regál v provedení světlý buk / vanilka se 4 fochy. Jedná se o shodný výrobní program jako skleník v7, obývací stěna w19...atd..
450 Kč
Souprava poliček v úpravě hnědá - rustikální - včětně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu s možností montáže spodních podvěs..

Stránka | 1





Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz