Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

2 190 Kč
Moderní vysoké kancelářské křeslo v provedení šedá/černá houpací mechanismus Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vš..
2 190 Kč
Moderní vysoké kancelářské křeslo v provedení zelená/černá houpací mechanismus Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu ..
990 Kč
Otočná židle / křeslo na kolečkách - MODRÁ Bohatě polstrovaný sedák je zárukou pohodlného sezení i při několikahodinové práci. Otočná židle..
990 Kč
Dětská otočná židle na kolečkách - RŮŽOVÁ Bohatě polstrovaný sedák je zárukou pohodlného sezení i při několikahodinové práci. Otočná židle ..
2 400 Kč
Moderní vysoké kancelářské křeslo v provedení černá, houpací mechanismus Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vše, c..
2 990 Kč
Elegantní vysoké kancelářské křeslo v provedení černá, nastavitelné područky Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu v..
1 790 Kč
Kancelářské křeslo v provedení šedá/šedá s nastavitelnými područkami Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je..
1 790 Kč
Kancelářské křeslo v provedení bílá/šedá s nastavitelnými područkami Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je..
2 590 Kč
Luxusní kancelářské křeslo zelené, výklopné područky Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je pro kvalitní k..
2 590 Kč
Elegantní kancelářské křeslo šedé, výklopné područky Elegantní kancelářské křeslo nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je pro kvalitní k..
2 290 Kč
Křelo / židle Patchwork Jedná se o kvalitní nábytek. Židle mají spodní část vyrobenu z bukového masivu v kombinaci s kovovými výztuhami v ..
2 290 Kč
Židle / Křeslo Patchwork Jedná se o kvalitní nábytek. Židle mají spodní část vyrobenu z bukového masivu v kombinaci s kovovými výztuhami v..
5 490 Kč
Moderní relaxační křeslo s taburetkou - 4 Barvy Velice pohodlné křeslo s možností otáčení a náklonu (polohování) s fixací v optimální po..
1 990 Kč
Kancelářské křeslo Maximus - pravá kůže Luxusní kancelářské křeslo Maximus nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je pro kvalitní křeslo ..
1 350 Kč
AKCE - otočná kancelářská židle Panther s vysokým opěrákem Židle obsahuje asynchronní mechanismus - nezávislé nastavení úhlu s..
1 290 Kč
AKCE - Křeslo TENNESSEE / PREZIDENT Kancelářská židle Tennessee je zlatým středem naší nabídky a to n..
690 Kč
Konferenční / jednací židle Čalouněná jednací židle s osobitým designem, černě lakovaný rám, profil 30 x 15 mm, černý krycí plast opěrák..
690 Kč
Konferenční / jednací židle Čalouněná jednací židle s osobitým designem, černě lakovaný rám, profil 30 x 15 mm, černý krycí plast opěrák..
1 290 Kč
Designová otočná židle Židle je vybavena plynovým pístem s možností nastavení individuální výšky. Dále, houpacím mechanismem s možností ..
1 350 Kč
Otočná kancelářská židle s vysokým opěrákem Židle obsahuje asynchronní mechanismus - nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku, nastave..
1 990 Kč
Otočné křeslo v kombinaci pravá kůže, koženka a síťovina Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem s možností aretace v základní pozici a m..
1 490 Kč
Moderní vysoce čalouněná otočná židle v provedení šedá. Možnost nastavení výšky a sklonu opěradla, hydraulické zvedání. Základna na pěti kol..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz