Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stěna - Jádrový buk/bílá/dub masiv

Stěna - Jádrový buk/bílá/dub masiv
detail kliknutím
Kód zboží
ow11
Výrobce:
Nábytek Německo - obývací stěna
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
29 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní a elegantní výrobní program Oslo Germany

Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Nábytek je nabízen s možností výběru jak korpusů, tak i předních částí ve 3 provedeních a zároveň je nabízena možnost různých kombinací barev. Nábytek si můžete sami osadit jednotlivými prvky a moderně nakombinovat. Není problém zakoupení nábytku například s dveřmi v provedení jádrový buk nebo dub masiv a zásuvkami v provedení bílá matná a podobně. To samé je možné také u korpusů. Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, v předsíni nebo v jídelně.

NABÍZENÁ BAREVNÁ PROVEDENÍ:

  • Jádrový buk masiv
  • Divoký dub masiv (sukatý)
  • Bílá matná MDF
  • Různé kombinace barev

Stěna v jádrový buk masiv / bílá matná MDF (možno i v dubu) obsahuje:

  • 1 x Velkou závěsnou skříňku s děleným prostorem, v pravé části 2 x zesílený skleněný foch 0.8cm, v levé části 1 x pevný foch. Možnost diodového osvětlení v barvě bílé nebo modré. (103.9 x 103.9cm, h - 31cm)
  • 1 x Televizní stolek se 3 ks zásuvek na kolejničkách, 3 x otevřený foch (š - 181.5cm, v - 46.4cm, h - 52cm)
  • 1 x Nástěnný regál nově s 1 poličkou (š - 90cm, v - 14cm, h - 21cm) - viz. zde
  • 1 x Skleník se 2 ks zásuvek ve spodní části, 1 x plná dvířka, 1 x prosklená dvířka s orámováním v kovové barvě, 3 x zesílený skleněný foch 0.8cm (š - 104.8cm, v - 189.8cm, h - 42cm).

Jedná se o kvalitní německý nábytek. Přední části jsou vyrobeny z masivního jádrového buku, divokého (sukatého) dubu nebo v provedení bílá matná MDF dle výběru. Korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, nově s plastickým efektem ve 3D, u bílé barvy v hladkém matném provedení. Nábytek je vybaven hlubokými zásuvkami osazenými ložiskovými posuny, úchytky jsou kovové (lakované), spojovací materiál a panty jsou od fa Hettich. Umístění fochů je variabilní - předvrtané otvory pro kolíčky. Nábytek je součástí kompletního výrobního programu Oslo Germany. Při výběru tohoto nábytku prosíme uvést do poznámky v objednávce barevné provedení korpusu a výběr provedení dvířek. Nabízené kombinace barevného provedení naleznete v roletce "Zvolte".

Obývací stěna je pouze příkladem široké škály nabízených variant tohoto programu.

Stěnu lze dovybavit dalším nábytkem z programu Oslo. Můžete si ji také dopřát i v jiné barvě nebo i v moderním západním stylu kombinováním bílé matné barvy, masivního buku nebo divokého sukatého dubu. Každá část tohoto programu je podrobně popsána a součástí je podrobný nabídkový list výběru možných barevných variant. Dále je výrobcem nabízena možnost výběru dvířek s rámem buď v kovové barvě, nebo v jádrovém buku masiv. Ceny jsou shodné. Samozřejmostí je nabídka diodového osvětlení buď v bílé nebo modré barvě, které k námi nabízenému nábytku můžete zakoupit v super cenách - viz. rubrika Osvětlení.

Obývací stěna - celkové rozměry cca:

š - variabilní - min. 348cm, v - variabilní, h - 42cm
(nábytek lze rozmístit v bytě i samostatně - 4 samostatné části)

Ve stejné ceně je i jednobarevné provedení jádrový buk masiv s dveřmi v masivu!

V případě zájmu můžeme zaslat emailem fota detailů, popřípadě fyzicky vzorky masivu. Info na tel: 465 423 671.

Baleno v demontu v zalisovaných baleních. Vše na externím skladě v Německu - dodání 1 - 3 týdny.

U OBJEDNÁVEK NAD 20 TIS. KČ JE DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz