Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stěna OSLO - Buk masiv / bílá MDF

Stěna OSLO - Buk masiv / bílá MDF
detail kliknutím
Kód zboží
w126
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
29 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní výrobní program Oslo - SRN - nekonečné možnosti barev a provedení

Jedná se o nový luxusní a levný výrobní program německého výrobce. Nábytek je nabízen s možností výběru jak korpusů, tak i předních částí ve 2 provedeních, buď v bílé barvě MDF, nebo v jádrovém buku masiv. Nábytek si můžete sami osadit jednotlivými prvky a moderně nakombinovat. Není problém zakoupení nábytku například s dveřmi v provedení jádrový buk masiv a zásuvkami v provedení bílá a podobně. To samé je možné také u korpusů. Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, u předsíňové stěny a v jídelně.

Obývací stěna Oslo - příklad možné sestavy

Velká obývací stěna v provedení jádrový buk masiv / bílá MDF obsahuje:

  • 1 x Velkou závěsnou skříňku s děleným prostorem, v pravé části 2 x zesílený skleněný foch 0.8cm, v levé části 1 x pevný foch. Možnost diodového osvětlení v barvě bílé nebo modré. (103.9 x 103.9cm, h - 31cm)
  • 1 x Televizní stolek se 3 ks zásuvek na kolejničkách, 3 x otevřený foch (š - 181.5cm, v - 46.4cm, h - 52cm)
  • 1 x Nástěnný regál se 2 ks poliček, zadní stěna v jádrovém buku - masiv (š - 120cm, v - 30cm, h - 21cm
  • 1 x Skleník se 2 ks zásuvek ve spodní části, 1 x plná dvířka, 1 x prosklená dvířka s orámováním v kovové barvě, 3 x zesílený skleněný foch 0.8cm (š - 104.8cm, v - 189.8cm, h - 42cm).

Jedná se o kvalitní německý nábytek. Přední části jsou vyrobeny z masivního buku v kombinaci s bílou MDF, korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Zásuvky jsou vybaveny kolejničkami, pro snadný výsuv, dorazy zásuvek a dvířek jsou nehlučné - do gum. Úchytky jsou kovové (lakované), spojovací materiál a panty jsou od fa Hettych. Umístění fochů je variabilní - předvrtané otvory pro kolíčky, součástí je kompletní spojovací a upevňovací materilá. 

Tato obývací stěna je pouze příkladem široké škály nabízených variant tohoto programu.
Stěnu lze dovybavit dalším nábytkem z programu Oslo. Můžete si ji také dopřát i v jiné barvě nebo i v moderním západním stylu kombinováním bílé barvy ve vysokém lesku a masivního buku. Každá část tohoto programu je podrobně popsána a součástí je podrobný nabídkový list výběru možných barevných variant. Dále je výrobcem nabízena možnost výběru dvířek s rámem buď v kovové barvě, nebo v jádrovém buku masiv. Ceny jsou shodné. Samozřejmostí je nabídka diodového osvětlení buď v bílé nebo modré barvě, které k námi nabízenému nábytku můžete zakoupit v super cenách - viz. rubrika Osvětlení.

Kompletní nabídka k tomuto programu viz.  "Oslo program Německo"

Obývací stěna - celkové rozměry cca:

š - variabilní - min. 348cm, v - variabilní, h - 42cm
(nábytek lze rozmístit v bytě i samostatně - 4 samostatné části)

Kliknutím je možné maximální zvětšení obrázku pro přesnější detail !

Baleno v demontu v zalisovaných baleních. Vše na externím skladě v Německu - dodání 1 - 3 týdny.

DOPRAVA NAD 20 TIS. KČ ZDARMA PO CELÉ ČR !

 Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz