Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Obývací stěna - Divoký DUB MASIV

Obývací stěna - Divoký DUB MASIV
detail kliknutím
Kód zboží
w142
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
29 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsModerní obývací stěna v provedení DIVOKÝ DUB - MASIV

Jedná se o kvalitní výrobek německého výrobce. Korpusy jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, přední části jsou z masivního divokého dubu s drobnými suky. Spojovací materiál a panty od fa "Hettich", tloušťka skel je 0.8cm s možností diodového osvětlení, posuny zásuvek jsou na kolejničkách - nehlučné dorazy do gum...atd. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. Ke knihovně je nyní možnost dokoupení kompletních prosklených dvířek v ceně 1.750.-Kč.
Stěnu lze zakoupit i po jednotlivých částech, nebo je také možný vlastní výběr různých skříněk z nabídky (viz. níže - po rozkliknutí "Zvolte"). Kliknutím je možné maximální přiblížení obrázku pro přesný detail.

Nabízená stěna v provedení divoký dub obsahuje:

  • - 1 x osvětlený skleník se 2 ks zásuvek, 3 x skleněný foch
  • - 1 x Tv stolek se 2 ks zásuvek na kolejničkách a 2 ks otevřený foch na video, Rw, satelit...(rozměr: 60 x 50cm, v - 18cm).
  • - 1 x nástěnný regál se 2 ks poliček 
  • - 1 x skříň (knihovnu) se 2 ks zásuvek na kolejničkách v pravé části, 2 x foch 

Rozměry jednotlivých částí:
Skleník:   š - 105cm, v - 190cm, h - 42cm
Tv stolek: š - 125cm, v - 45cm, h - 52cm
Polička:  š - 120cm, v - 30cm, h - 21cm  
Knihovna: š -  52cm, v - 160cm, h - 42cm

Celkové rozměry obývací stěny:
š - min. 282cm, v - 191cm, h - 52cm (vše je možné umístit i samostatně) 

V případě zájmu o tento nábytek vřele doporučujeme prohlídku tohoto nábytku v naší vzorkové prodejně ve Vysokém Mýtě. Obývací stěna je zde vystavena ve větším provedení. (Po telefonické dohodě i v mimo pracovní dobu)

K tomuto výrobnímu programu je možné dokoupení dalšího nábytku z tohoto výrobního programu Bonn - vše skladem.

Obývací stěna je prodávána s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem. Balena je v zalisovaných plastových balících v demontu, jednoduchá montáž, zvládne každý kutil.

Z důvodu možného poškození není určeno k zaslání. Prodej je na prodejně, případná doprava viz. "Obchodní podmínky". Dodání v termínu cca 14. dní, pokud není nábytek na skladě! Info: 465 423 671, nebo 606 125 356.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2020 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz