Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Akce - Obývací stěna jádrový BUK MASIV

Akce - Obývací stěna jádrový BUK MASIV
detail kliknutím
Kód zboží
w157
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH již za:
12 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsModerní obývací stěna v provedení jádrový buk masiv obsahuje:

  • 1 x Osvětlený skleník v levé části (3 x skleněný foch, 2 x variabilní foch v horní levé části, 1 x zásuvku na kolejničkách, 1 x foch ve spodní části)
  • 1 x Televizní stolek se 3 ks zásuvek ve spodní části, 1 x otevřený prostor pro elektroniku o rozměru 50 x 9 x50cm.
  • 1 x Nástěnný regál se 2 ks poliček

Jedná se o kvalitní německý výrobek. Korpusy obývací stěny jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, přední části jsou z masivního jádrového buku. Nábytek je osazen kvalitním spojovacím materiálem od fa. Hettich, posuny zásuvek jsou na kolejničkách, úchytky v barvě alu, skleník je vybaven osvětlením. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. Přední části v provedení buk masiv jsou ošetřeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a příjemný design. 

Pozor - obývací stěna je nabízena bez pravé části (komoda/skleník) !
Jedná se o akční výprodej zbylé série - původní cena 23.500 Kč. Stěnu lze rozdělit na 3 samostatné části. Tuto obývací stěnu lze kombinovat i s jiným nábytkem za naší nabídky, například s programem Stefi jádrový buk masiv. Sloučení úchytek je samozřejmostí.

Obývací stěna buk masiv rozměry:
cca š - 222cm, v - 203cm, h - 52cm
(Detailní nákres s kompletními rozměry naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte")

Rozměy jednotlivých částí cca:
Skleník:    š - 80cm, v - 203cm, h - 35cm
Polička:    š - 90cm, v - 95cm, h - 22cm
Tv stolek: š - 167cm, h - 52cm 

Dostupnost: na skladě

Obývací stěna je balena ve 4 kartonech v demontu. Z důvodu možného poškození není možné zaslání. Možný je buď osobní odběr u nás na prodejně, popřípadě naše bezproblémová firemní doprava. Neváhejte nás kontaktovat, možná že je již Vaším směrem naplánovaný jiný rozvoz, při kterém bychom Vám mohli nábytek bezproblémově a výhodně dopravit. Více informací na tel: 465 423 671 nebo 606 125 356.

VYROBENO V NĚMECKU ! Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz