Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

480 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení Němý sluha má kvalitní a stabilní konstrukci, vrchní část je kombinovaná se dřevem v přírodní ba..
499 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení v kombinaci se dřevem. Němý sluha má kvalitní a stabilní konstrukci v kombinací se dřevem v prov..
490 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení v kombinaci se dřevem. Němý sluha má kvalitní a stabilní konstrukci v kombinací se dřevem v p..
460 Kč
Elegantní němý sluha v provedení chrom/bukové dřevo Němý sluha má kvalitní a stabilní konstrukci v chromovaném lesklém provedení v kombin..
490 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení v kombinaci se dřevem. Kvalitní a stabilní konstrukce v kombinací se dřevem v bílé barvě. Dostu..
490 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení v kombinaci se dřevem. Kvalitní a stabilní konstrukce v kombinací se dřevem buď v ba..
790 Kč
Moderní němý sluha v chromovaném provedení v kombinaci se dřevem v barvě ořech. Kvalitní a stabilní konstrukce v hranatém provedení, vr..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz