Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nástěnný regál/polička Dublin - Dub masiv

Nástěnný regál/polička Dublin - Dub masiv
detail kliknutím
Kód zboží
dublin8
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
2 599

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsElegantní polička Dublin - Divoký dub masiv

Jedná se o kvalitní a luxusní německý nábytek, který se hodí jak do moderního bytu, tak i do stylových obydlí. Zadní část poličky je vyrobena z masivního divokého dubu, fochy jsou ze zesílené melaminované dřevotřísky odolné proti oděru s efektem ve 3D ve stejném dekoru. Lemování hran je dýhované a tím je zaručeno barevné sjednocení všech materiálů. Nábytek působí nádherným a celistvým dojmem. Hned na první pohled je zřejmé, že se jedná o kvalitní dřevěný nábytek a ne o jeho lacinou napodobeninu. 
Polička je osazena kvalitním spojovacím materiálem. Součástí je kompletní upevňovací materiál (hmoždinky + šrouby). Více fotografií naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte". K tomuto výrobnímu programu jsou nově v nabídce šatní skříně Graz o šíři 246 a 286cm.

V případě vážného zájmu vřele doporučujeme prohlídku tohoto nábytku v naší vzorkové prodejně. Ve skutečnosti vypadá nábytek lépe než na fotografiích.

Polička Dublin dub masiv - celkové rozměry:
š - 115cm, v - 25cm, h - 22cm

Dostupnost: cca 2 - 3 týdny pokud není nábytek na skladě

Nábytek z programu Dublin v provedení divoký dub masiv je balen a prodáván v demontovaném stavu v kartonech. Jednoduchá montáž, zvládne každý kutil. Součástí je podrobný obrázkový návod na sestavení a český přinávod.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz