Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Matrace Virgomat ČR : Matrace STUDENÁ pěna

Nábytek-prodej.cz - úvod : Matrace Virgomat ČR

Stránka | 1 | 2 |  

4 320 Kč
Výška matrace: 14 + 2 cm Tuhost matrace: středně měkká/tvrdá Doporučené maximální zatížení: 120kg. ..
3 384 Kč
Kvalitní matrace vyšší konstrukce má jádro z hřebenovitě tvarovaných desek PUR pěny různých tuhostí, které jsou vzájemně zasazeny do sebe b..
2 707 Kč
Kvalitní vrstvená matrace sendvičového typu má zdvojené jádro RE-PUR pěny, která dodává matraci zvýšenou nosnost a potřebnou tuhost. Ložné..
4 752 Kč
Luxusní vrstvená matrace má jádro ze studené pěny dvou tuhostí. Ložné plochy tvoří tvarované desky viscoelastické pěny, jejichž tuhost se mě..
2 945 Kč
Vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha opatřena profilovano..
2 952 Kč
Vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha opatřena perforovano..
3 600 Kč
Vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z tvrdší studené pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha opatřena perforovan..
4 464 Kč
Luxusní pětizónová matrace z latexové pěny Latexová matrace je rozdělena do pěti anatomických zón, což umožnuje správné přizpůsobení tva..
3 010 Kč
Matrace Monoflex latex Monolitické jádro z HR-studené pěny střední tuhosti má ložnou plochu opatřenou profilovanou latexovou deskou, kte..
3 168 Kč
Luxusní matrace má jádro z tvrdší HR-studené pěny s antidekubitním profilováním do sedmi anatomických zón, které snižuje tlakový odpor matra..
3 348 Kč
Velmi pohodlná matrace s monolitickým jádrem z HR-studené pěny střední tuhosti má ložnou plochu opatřenou profilovanou deskou viscoelastické..
2 585 Kč
Ekonomická kvalitní matrace je vyrobena desek PUR pěny různých tuhostí, které jsou vzájemně zasazeny do sebe bez použití lepidel. Dvoutuhos..
2 370 Kč
Klasická vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Ložné plochy tvoří desky t..
3 665 Kč
Luxusní matrace je vyrobena ze dvou HR pěn různých tuhostí a střed má vyztužen deskou z RE-PUR pěny. Každá strana má jinou tuhost a obě mají..
3 125 Kč
Luxusní matrace je vyrobena ze dvou různých HR –studených pěn. Každá strana má jinou tuhost a obě mají antidekubitní profilování do se..
3 168 Kč
Komfortní matrace je vyrobena z tvrdší HR- studené pěny. Má antidekubitní profilování do sedmi anatomických zon, které snižuje tlakový odpor..
3 024 Kč
Komfortní matrace je vyrobena z měkčí HR- studené pěny. Má antidekubitní profilování do sedmi anatomických zon, které snižuje tlakov..
2 837 Kč
Matrace má spodní část ze studené HR pěny střední tuhosti. Ložná plocha je kombinovaná ze dvou tuhostí do 5 zon pro pohodlné uložení těla př..
2 750 Kč
Monolitické jádro z HR-studené pěny střední tuhosti má ložnou plochu opatřenou profilovanou deskou vysokogramážní HR studené pěny, která zvy..
2 304 Kč
Základní monolitická matrace je vyrobena z HR-studené pěny střední tuhosti. Otevřená struktura buněk v jádře zajištuje vysokou elasticitu, v..
2 952 Kč
Komfortní vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha je opatřena..
2 102 Kč
Kvalitní vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha je pětizonov..
2 196 Kč
Kvalitní vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Vrchní plocha je opatřena ..
2 347 Kč
Kvalitní vrstvená matrace sendvičového typu má jádro z pojené RE-PUR pěny, která dodává matraci potřebnou tuhost. Ložné plochy z tvarovaných..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz