Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Skříně - DUB MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Skříně - DUB MASIV

Stránka | 1 |  

29 799 Kč
Elegantní posuvná/otevírací skříň "Graz" - MASIVNÍ DIVOKÝ DUBProvedení: Divoký dub masiv/zrcadloDivoký dub masiv/bílé matné skloDivoký dub m..
33 999 Kč
Designová šatní skříň "Graz" s posuvnými/otevírajícím dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/zrcadloDivoký dub masiv/bílé matn..
3 900 Kč
Noční stolek v provedení Divoký dub masiv obsahuje: 1 x zásuvku na kolejničkách1 x otevřený odkládací prostor Jedná se o kvalitní německý ..
39 000 Kč
      Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní..
26 900 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se bílým sklem nebo zrcadlem - Divoký DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
30 900 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se zrcadlem nebo bílým sklem - Divoký DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
18 900 Kč
Luxusní skříň v provedení Divoký dub masiv, š 104cm Jedná se o kvalitní německý nábytek vyrobený z masivního divokého dubu (přední části), ..
29 900 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní mater..
8 300 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměr..
10 800 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměr..
27 900 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní ma..
26 900 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní ma..
21 900 Kč
Šatní skříň v provedení Divoký dub masiv - 3 velikosti, TOP CENY Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se ..
28 700 Kč
Šatní skříně v provedení Divoký dub masiv - 3 velikosti, TOP CENY Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná ..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz