Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Skříně - BUK MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Skříně - BUK MASIV

Stránka | 1 |  

18 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s otevíracími dveřmi - Jádrový buk masiv obsahuje: 3 x variabilní foch v levé části 1 x variabilní foch s t..
24 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyční na zavěšení ramínek v levé části 1 x variabilní f..
25 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s posuvnými dveřmi - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšní ramínek v levé části ..
33 999 Kč
Šatní zrcadlová skříň Berlin s posuvnými dveřmi - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x variabilní foch s tyčí na zavěšení ramínek v levé části..
4 299 Kč
Noční stolek v provedení Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x zásuvku na kolejničkách1 x otevřený odkládací prostor Jedná se o kvalitní německý..
25 899 Kč
Šatní skříň Annecy s posuvnými dveřmi se zrcadlem nebo bílým sklem - Jádrový BUK MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě desig..
31 199 Kč
      Šatní skříň s posuvnými dveřmi se zrcadlem/bílým sklem - JÁDROVÝ BUK MASIV Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu náb..
14 900 Kč
Modermé šatní skříň z masivního jádrového buku obsahuje: 1 x foch s tyčí na ramínka Nábytek z masivu je současným trendem ve světě d..
19 900 Kč
Šatní skříň z masivního jádrového buku, šíře 140 cm. 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části Náb..
26 699 Kč
Luxusní 4 dvéřová skříň v provedení jádrový buk - masivní dřevo, š 207cm Jedná se o kvalitní německý nábytek vyrobený z masivního jádrového..
19 999 Kč
Luxusní skříň v provedení jádrový buk - masivní dřevo, š 156cm Jedná se o kvalitní německý nábytek vyrobený z masivního jádrového buku (pře..

Stránka | 1





Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz