Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Program BUK - BERN

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Program BUK - BERN

Stránka | 1 |  

28 799 Kč
Elegantní obývací stěna Bern v provedení jádrový buk/masiv obsahuje: Skleník (1 x plná dvířka/2 x foch, 2 x šuplík, 1 x prosklená dvířk..
12 999 Kč
Moderní skleník Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 1 x plná dvířka, 2 x variabilní foch 2 x zásuvku na kolejničkách ve s..
7 499 Kč
Moderní sestava Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 1 x Televizní stolek se 2 ks zásuvek, 2 x otevřený foch na audio, vide..
8 799 Kč
Moderní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 1 x plná dvířka, 3 x otevřený prostor, 2 x foch Korpusy komody jso..
11 999 Kč
Moderní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 2 x variabilní foch 4 x zásuvku na kolejničkách ..
9 199 Kč
Moderní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 1 x variabilní foch 2 x zásuvku na kolejničkách ..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz