Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Postele - BUK MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Postele - BUK MASIV

Stránka | 1 |  

6 499 Kč
Postel v provedení Jádrový buk masiv o šíři 90 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z bukového masivu (robu..
5 900 Kč
Akce/výprodej - Elegantní postel v provedení Jádrový buk masiv - 100 cm Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jed..
6 900 Kč
Akce/výprodej - Elegantní postel v provedení Jádrový buk masiv - 180 cm Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jed..
7 900 Kč
Postel v provedení Jádrový buk masiv o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z bukového masivu (rob..
7 900 Kč
Postel v provedení Bílá matná/jádrový buk masiv o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z lakovanéh..
7 900 Kč
Postel v provedení Jádrový buk masiv/bílé matné čelo MDF o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z ..
8 990 Kč
Postel v provedení Jádrový buk masiv o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z bukového masivu (rob..
8 990 Kč
Postel v provedení Bílá matná/jádrový buk masiv o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z lakovanéh..
8 990 Kč
Postel v provedení Jádrový buk masiv/bílé matné čelo MDF o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z ..
4 299 Kč
Komoda/noční stolek v provedení Jádrový buk masiv Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní mat..
5 690 Kč
Luxusní lůžko v provedení Jádrový buk masiv - 2 velikosti. Lůžko je vyrobeno z masivního jádrového buku (zadní vrchní čelo, nohy + vertiká..
7 490 Kč
Moderní lůžko v provedení Jádrový buk masiv / celobukové čelo - 3 velikosti Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábyt..
9 600 Kč
Moderní lůžko v provedení Jádrový buk masiv / celobukové čelo - 3 velikosti Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku...

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz