Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Program DUB - DUBLIN

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Program DUB - DUBLIN

Program DUB - DUBLIN

Představujeme vám nový německý výrobní program Dublin v provedení divoký dub masiv, který je vhodný jak do obývacího pokoje, jídelny či kanceláře, tak i do stylového obydlí. Předností tohoto nábytku je zviditelnění přírodní krásy, kterou nám dřevo nabízí. Nábytek z masivního dubového programu Dublin je elegantně a esteticky doplněn masivním dubovým elementem ve tvaru špalku, který znázorňuje léta stromu. Nově je také tento masivní nábytek lemován dýhou a tím je zaručeno barevné sjednocení všech materiálů. Nábytek působí nádherným a celistvým dojmem. DOSTUPNOST ŘÍJNA 2019.

Stránka | 1 |  

2 799 Kč
Elegantní nástěnné osvětlení Dublin - Divoký dub masiv/dub Jedná se o kvalitní a luxusní německý nábytek, který se hodí jak do moderního by..
2 499 Kč
Elegantní nástěnné osvětlení Dublin - Černá/Divoký dub masiv Jedná se o kvalitní a luxusní německý nábytek, který se hodí jak do moderního ..
43 999 Kč
Luxusní obývací sestava Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 1 x Komodu (2 x plná dvířka + 1 x prosklená dvířka, 5 x pevný + 1 x skleněný ..
39 999 Kč
Elegantní a luxusní obývací stěna Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 1 x Vitrínu/skleník (2 x pevný + 2 x vaiabilní skleněný foch s možn..
56 799 Kč
Luxusní obývací stěna Dublin - Divoký dub masiv obsahuje 4 části: - 1 x Vitrínu/skleník (2 x pevný + 2 x vaiabilní skleněný foch s možností..
2 599 Kč
Elegantní polička Dublin - Divoký dub masiv Jedná se o kvalitní a luxusní německý nábytek, který se hodí jak do moderního bytu, tak i do st..
20 999 Kč
Luxusní komoda Dublin - Masivní divoký dub obsahuje: - 1 x variabilní skleněný foch s možností diodového osvětlení- 5 x variabilní pevný fo..
17 899 Kč
Elegantní a prostorný televizní stolek Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 2 x dvířka, 2 x variabilní pevný foch- 2 x zásuvku na kolejnič..
15 799 Kč
Luxusní televizní stolek Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 2 x dvířka, 2 x variabilní pevný foch- 1 x zásuvku na kolejničkách s plynulý..
21 799 Kč
Elegantní vysoká komoda Highboard Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 1 x variabilní skleněný foch s možností diodového osvětlení- 2 x va..
24 999 Kč
Luxusní vysoká komoda Highboard Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 2 x variabilní skleněný foch s možností diodového osvětlení- 4 x vari..
24 999 Kč
Elegantní Vitrína/skleník Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 2 x variabilní zesílený skleněný foch s možností diodového osvětlení- 2 x p..
16 499 Kč
Vitrína/skleník Dublin - Divoký dub masiv obsahuje: - 2 x variabilní skleněný foch s možností diodového osvětlení- 2 x pevný foch- 1 x pros..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz