Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Postele - DUB MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Postele - DUB MASIV

Stránka | 1 |  

7 499 Kč
Postel v provedení Divoký dub masiv o šíři 90 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z dubového masivu (robus..
12 500 Kč
Postel v provedení Divoký dub masiv o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z dubového masivu (robu..
12 500 Kč
Postel v provedení Bílá matná/divoký dub masiv o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z lakovaného..
12 500 Kč
Postel v provedení Divoký dub masiv/bílé matné čelo MDF o šíři 180 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z d..
3 900 Kč
Noční stolek v provedení Bílá matná/ Divoký dub masiv obsahuje: 1 x zásuvku na kolejničkách1 x otevřený odkládací prostor Jedná se o kvali..
9 900 Kč
Postel v provedení Divoký dub masiv o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z dubového masivu (robu..
9 900 Kč
Postel v provedení Bílá matná/divoký dub masiv o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z lakovaného..
9 900 Kč
Postel v provedení Divoký dub masiv/bílé matné čelo MDF o šíři 140 cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Postel je vyrobena z d..
4 299 Kč
Komfortní a robustní stolek/stolička/noční stolek Divoký dub masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Stolička je ideální na po..
4 699 Kč
 Noční stolek divoký dub masiv obsahuje:  1 x zásuvku na kolejničkách 1 x otevřený odkládací prostor   Jedná se o kvalitní německý výrob..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz