Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Nábytek z masivu : Koupelna z masivu BUK 1

Nábytek-prodej.cz - úvod : Nábytek z masivu : Koupelna z masivu BUK 1

Koupelna z masivu BUK 1

Koupelnový nábytek z masivu je elegantním a moderním nábytkem dnešní doby.

Stránka | 1 |  

4 199 Kč
Nástěnné zrcadlo/toaletka v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 3 x variabilní vnitřní poličku (velký odkládací prostor) Jedná se o kv..
3 299 Kč
Koupelnová skříňka v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x prosklená dvířka, 1 x skleněný foch Jedná se o kvalitní německý výrobek. ..
19 500 Kč
Koupelnová souprava v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x Závěsnou prosklenou skříňku (42 x 70cm, h - 21cm)- 1 x Nástěnné zrcadlo s..
3 299 Kč
Koupelnová skříňka v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x prosklená dvířka, 1 x skleněný foch Jedná se o kvalitní německý výrobek. ..
2 699 Kč
Nástěnné zrcadlo v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x poličku - odkládací prostor Jedná se o kvalitní německý výrobek. Zrcadlo je..
3 099 Kč
Koupelnová skříňka v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 2 x dvířka Jedná se o kvalitní německý výrobek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny..
3 799 Kč
Koupelnová skříňka v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x zásuvku na kolejničkách- 1 x dvířka, 1 x pevný foch Jedná se o kvalitní n..
8 499 Kč
Koupelnová skříň v provedení jádrový buk masiv obsahuje: - 1 x zásuvku na kolejničkách- 1 x prosklená dvířka, 1 x skl. foch- 1 x plná dvířk..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz