Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Koupelnová skříň - Jádrový buk masiv

Koupelnová skříň - Jádrový buk masiv
detail kliknutím
Kód zboží
km12
Výrobce:
Koupelna z masivu BUK
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
7 990

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní vysoká koupelnová skříň v provedení jádrový buk masiv obsahuje:

- 1 x zásuvku na kolejničkách
- 1 x prosklená dvířka, 1 x skleněný foch s možností osvětlení
- 1 x plná dvířka, 1 x pevný foch

Jedná se o kvalitní německý výrobek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, přední části jsou z masivního jádrového buku. U všech skříněk je možné levé nebo pravé otevírání dvířek. Spojovací materiál je od fa. Hettich, posuny zásuvek jsou na kolejničkách. Vše je dodáváno s kompletním spojovacím a upevňovacím materiálem. Nábytek je možné zakoupit i po jednotlivých skříňkách viz. rubrika "Koupelnový nábytek z masivu buk"

Rozměry: š - 42cm, v - 188cm, h - 32cm

Koupelnová skříňka je balena v demontu v zalisovaných plastových balících. Není určeno pro zaslání přepravní službou. Možný je buď osobní odběr nebo naše bezproblémová firemní doprava.

Ohledně upřesnění dopravy nás můžete kontaktovat na tel: 465 423 671. Je možné, že je Vaším směrem naplánován již jiný firemní rozvoz, při kterém bychom Vám mohli tento nábytek rychle a levně dopravit. 

Dostupnost: cca 2 - 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz