Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Ložnice sestavy

Nově také nabízíme ložnice sestavy. Obvykle se jedná o nábytek vyráběný v EU ve velmi vysoké kvalitě. Ložnice jsou dodávány včetně kvalitních matrací a roštů, což uvítá každý. Ložnice sestavy jsou součástí kompletního výrobního programu „Ložnice“. K těmto programům je vždy možnost dokoupení dalšího nábytku ve stejném provedení a dále je také možný výběr z různých šířek skříní a lůžek. Na ložnice sestavy jsou poskytovány slevy. Buď je možné zakoupení nabízené akční vzorové sestavy s výraznou slevou, nebo individuální sestavení ložnice dle rozměrů v bytě, kde se také nabízí při větších ložnicových sestavách nemalé zvýhodnění. Ložnice sestavy jsou nabízeny buď s lůžky, které mají zabudovaný úložný prostor přístupný z každé strany, nebo i bez. Skříně jsou buď s posuvnými dveřmi na ložiskách, nebo otevírací. Vše je vždy uvedeno u každé ložnicové sestavy. Kvalita každé ložnice sestavy je zvýrazněna použitím kvalitních oděruvzdorných materiálů, zesílených ABS hran, ložiskovým posunem zásuvek a dveří a také použitím spojovacího materiálu od GTV. Vyberte si ložnici dle Vašich představ z naší široké nabídky, jelikož se vyznačují moderním designem a praktičností.

Stránka | 1 |  

16 990 Kč
Ložnice - Set 2 části v provedení sonoma/šedá obsahuje: 1 x Šatní skříň (10 x foch, 2 x tyč na ramínka), š - 200cm, v - 208cm, h - 60cm1 x ..
3 600 Kč
Moderní ložnicový program - divoký dub masiv Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál..
5 600 Kč
Moderní lůžko v provedení Divoký dub masiv - 4 velikosti, TOP CENY Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná..
7 490 Kč
Moderní lůžko v provedení Jádrový buk masiv / celobukové čelo - 3 velikosti Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
8 890 Kč
Moderní lůžko v provedení Jádrový buk masiv / čelo černá ekokůže - 3 velikosti Nábytek z masivu je současným trendem ve světě des..
15 900 Kč
Luxusní skříň v provedení jádrový buk - masivní dřevo Jedná se o kvalitní německý nábytek vyrobený z masivního jádrového buku (přední čás..
8 990 Kč
Luxusní nábytek k výrobnímu programu "Luxusní ložnice - jádrový buk masiv". Jedná se o komodu a noční stolek v provedení jádrový buk - m..
6 500 Kč
Luxusní postele v provedení Jádrový buk masiv - 2 velikosti. Postel je vyrobena z masivního jádrového buku (čelo, nohy, lišty..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz