Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Skříň 4 dv - Divoký, sukatý dub masiv

Skříň 4 dv - Divoký, sukatý dub masiv
detail kliknutím
Kód zboží
os7
Výrobce:
Nábytek Německo - Dub Masiv
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
31 999

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní výrobní program Oslo GERMANY

Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Nábytek je nabízen s možností výběru jak korpusů, tak i předních částí ve 3 provedeních a zároveň je nabízena možnost různých kombinací barev. Nábytek si můžete sami osadit jednotlivými prvky a moderně nakombinovat. Není problém zakoupení nábytku například s dveřmi v provedení jádrový buk nebo dub masiv a zásuvkami v provedení bílá matná a podobně. To samé je možné také u korpusů. Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, v předsíni nebo v jídelně.

NABÍZENÁ BAREVNÁ PROVEDENÍ:

 

  • Jádrový buk masiv
  • Divoký dub masiv (sukatý)
  • Bílá matná MDF
  • Různé kombinace barev

Šatní skříň Oslo - 4 dvéřová obsahuje:

  • 4 x zásuvku na kolejničkách
  • 2 x velký foch
  • 2 x tyč na ramínka
  • 2 x plné uzamykatelné dveře + 2 x zrcadlové dveře

Jedná se o kvalitní německý nábytek. Přední části jsou vyrobeny z masivního jádrového buku, divokého (sukatého) dubu nebo v provedení bílá matná MDF dle výběru. Korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, nově s plastickým efektem ve 3D, u bílé barvy v hladkém matném provedení. Nábytek je vybaven hlubokými zásuvkami osazenými ložiskovými posuny, úchytky jsou kovové - lakované hrazdičky, tyče na zavěšení ramínek jsou nerezové, spojovací materiál a panty jsou od fa Hettich. Umístění fochů je variabilní - předvrtané otvory pro kolíčky. Nábytek je součástí kompletního výrobního programu Oslo Germany.Při výběru tohoto nábytku prosíme uvést do poznámky v objednávce barevné provedení korpusu a výběr provedení dvířek.

Šatní skříň - celkové rozměry: š - 207cm, v - 210cm, h - 62cm

Kliknutím je možné maximální zvětšení obrázku pro přesnější detail !

Pozor, z důvodu velmi obsáhlého programu nemusí být na obrázku přesné vyobrazení nabízené varianty nebo se může nepatrně lišit např. úchytkami. Výběr jednotlivých variant a přesné foto detailu - viz. roletka "Zvolte". V případě zájmu můžeme zaslat emailem fota detailů, popřípadě fyzicky vzorky masivu. Info na tel: 465 423 671.

Baleno v demontu v zalisovaných baleních. Vše je na externím skladě v Německu - dodání 1 - 3 týdny.

U OBJEDNÁVEK NAD 20 TIS. KČ JE DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz