Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Komoda 90cm - Buk/dub masiv/bílá

Komoda 90cm - Buk/dub masiv/bílá
detail kliknutím
Kód zboží
ok16
Výrobce:
Nábytek Německo - komoda
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
3 400

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsElegantní výrobní program Oslo Germany

Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Nábytek je nabízen s možností výběru jak korpusů, tak i předních částí ve 3 provedeních a zároveň je nabízena možnost různých kombinací barev. Nábytek si můžete sami osadit jednotlivými prvky a moderně nakombinovat. Není problém zakoupení nábytku například s dveřmi v provedení jádrový buk nebo dub masiv a zásuvkami v provedení bílá matná a podobně. To samé je možné také u korpusů. Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, v předsíni nebo v jídelně.

NABÍZENÁ BAREVNÁ PROVEDENÍ:

  • Jádrový buk masiv
  • Divoký dub masiv (sukatý)
  • Bílá matná MDF
  • Různé kombinace barev

Komoda Oslo obsahuje:

  • 1 x variabilní foch (možnost vložení vlevo nebo vpravo)
  • ke komodě je možné dokoupení 1 nebo 2 ks dvířek dle potřeby

Jedná se o kvalitní německý nábytek. Přední části jsou vyrobeny z masivního jádrového buku, divokého (sukatého) dubu nebo v provedení bílá matná MDF dle výběru. Korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, nově s plastickým efektem ve 3D, u bílé barvy v hladkém matném provedení. Úchytky jsou kovové (lakované), spojovací materiál a panty jsou od fa Hettich. Umístění fochů je variabilní - předvrtané otvory pro kolíčky. Komoda je výrobcem nabízena pro vyšší zatížení (jako lavice, televizní stolek, možné také např. pro menší akvárium...apod. Nábytek je součástí kompletního výrobního programu Oslo Germany. Při výběru tohoto nábytku prosíme uvést do poznámky v objednávce barevné provedení korpusu a výběr provedení dvířek. Nabízené kombinace barevného provedení naleznete v roletce "Zvolte". 

Komoda - celkové rozměry: š - 90cm, v - 51.5cm, h - 42cm

Otevřený prostor (2 x): š - 42.5/37.5cm (k liště), v - 41.5/37cm (k liště), h - 38.5cm

Kliknutím je možné maximální zvětšení obrázku pro přesnější detail !

Pozor, z důvodu velmi obsáhlého programu nemusí být na obrázku přesné vyobrazení nabízené varianty nebo se může nepatrně lišit např. úchytkami. Výběr jednotlivých variant a přesné foto detailu - viz. roletka "Zvolte". V případě zájmu můžeme zaslat emailem fota detailů, popřípadě fyzicky vzorky masivu. Info na tel: 465 423 671.

Baleno v demontu v zalisovaných baleních. Vše na externím skladě v Německu - dodání 1 - 3 týdny.

U OBJEDNÁVEK NAD 20 TIS. KČ JE DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz