Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 |  

3 900 Kč
Kancelářská kontejner na kolečkách »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  1 x zásuvku na kolejničkách s funkcí plynulého a tich..
5 300 Kč
Kontejner na kolečkách v provedení Divoký dub masiv. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Kontejner z masivu - c..
1 490 Kč
Samostatný kontejner obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 1 x dvířka, 1 x foch kolečka Vyrobeno z melaminované dřevotřísky od..
1 890 Kč
Samostatný kontejner obsahuje: 4 x zásuvku na kolejničkách kolečka Vyrobeno z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru v 5 bar..
1 390 Kč
  Samostatný kontejner obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách Vyrobeno z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru v 5 barevnýc..
5 199 Kč
Luxusní výrobní program Oslo Germany - nekonečné možnosti barev a provedení Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Nábytek je ..
1 306 Kč
Kontejner na kolečkách - dětský / studentský pokoj je nabízen ve 5 barvách: - jasan šedý / zelená vysoký lesk - jasan šedý / ora..
990 Kč
Samostatný kontejner na kolečkách obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách velký prostor pro šanony ve spodní čás..
2 400 Kč
Komoda v provedení jádrový buk obshuje: - 1 x otevřený prostor pro šanony v horní části, nebo spodní části (dle potřeb - možné obrácení ..
1 990 Kč
Moderní kontejner na kolečkách v provedení wenge/vanilka obsahuje: - 2 x zásuvku na kolejničkách - 1 x dvířka. Ko..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz