Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Komoda z masivu - Dub celomasiv/bílá

Komoda z masivu - Dub celomasiv/bílá
detail kliknutím
Kód zboží
k215
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
17 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

- 1 x dvířka (1 x foch), 4 x hluboká zásuvka, vše je s plynulým dovíráním

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky, u zadní stěny navíc dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich s tím, že jsou šuplíky a dvířka osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové, u nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení v akční ceně (viz. roletka "Zvolte")

Celkové rozměry: š - 120cm, v - 82cm, h - 40cm

Komoda je součástí kompletního programu LOŽNICE DUB BIANCO CELOMASIV u kterého je možná kombinace dřeva s elegantním bílým sklem.
AKCE, TOP CENA - ZVÝHODNĚNÍ PŘI ZAKOUPENÍ S DALŠÍM NÁBYTKEM !

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Komoda Antik je dodávána v sestaveném stavu od výrobce. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou.

NYNÍ AKCE - DOPRAVA OBJEDNÁVEK NAD 20 TIS. KČ ZDARMA !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz