Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Komoda Bern - Jádrový buk/masiv

Komoda Bern - Jádrový buk/masiv
detail kliknutím
Kód zboží
k212
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
8 500

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsModerní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje:

  • 2 x plná dvířka, 1 x variabilní foch
  • 2 x zásuvku na kolejničkách

Korpusy komody jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, přední části - orámování je z masivního jádrového buku s ukosenými rohy, dvířka + šuplíky jsou dýhované, elegantně tmavě opticky rozdělené. Jedná se o kvalitní německý výrobek. Spojovací materiál a panty jsou od fa "Hettich", posuny zásuvek jsou na kolejničkách, úchytky v barvě alu, nehlučné dorazy dvířek do gum...atd. Vše je včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.
Přední části v provedení buk masiv jsou ošetřeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a příjemný design.
Komoda je součástí kompletního výrobního programu "BERN - buk masiv". Veškerý nábytek v této rubrice je typově shodný a lze jej vzájemně kombinovat.

Kliknutím je možné maximální přiblížení obrázku pro přesnější detail!

Komoda Bern - rozměry: š - 104cm, v - 109cm, h - 42cm

Komoda je balena ve 2 kartonech v demontu (jednoduchá montáž - zvládne každý kutil). Dodání je v termínu cca 2 - 3 týdnů. Možný je buď osobní odběr v naší prodejně, zaslání nebo firemní rozvoz - viz. Obchodní podmínky.


DOPRAVA DO 50 KM U OBJEDNÁVEK NAD 10 TIS. KČ ZDARMA !

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !

VYROBENO V NĚMECKU !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz