Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dubová komoda z masivu - Dub masiv

Dubová komoda z masivu - Dub masiv
detail kliknutím
Kód zboží
k224
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH již za:
12 999

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsLuxusní komoda v provedení divoký dub MASIV obsahuje:

- 2 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch za každými)
- 4 x zásuvku na kolejničkách

Komoda z masivu - rozměry: š - 129cm, v - 115cm, h - 42cm.

Přední části komody jsou vyrobeny z masivního divokého dubu (šuplíky, dvířka, lišty), korpusy jsou z tvrzené melaminované dřevotřísky odolné proti vodě a poškrábání. Jedná se o kvalitní německý výrobek. Spojovací materiál je od fa Hettich, úchytky jsou kovové - lakované, posuny zásuvek jsou na kolejničkách s měkčenými dorazy do gum...atd. Přední části v provedení divoký dub masiv jsou ošetřeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a příjemný design.
Komoda je součástí kompletního výrobního programu masivní dub Bonn nebo Oslo dub masiv a dále je typově vhodná například k šatním skříním...apod.. Sloučení úchytek s jinými výrobními programy je samozřejmostí.

Dostupnost: cca 2 - 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Komoda je prodávána v demontu s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem. Jednoduché sestavení - zvládne každý kutil. Baleno ve 3 ks balení.

NYNÍ AKCE - OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz