Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Komody z masivu

Komody obecně plní funkci pro uložení textilií, drobných předmětu a dokumentů. Ať máme na mysli levné komody či luxusní komody z masivu dubu, buku či jasanu, obě skupiny nyní tvoří nedílnou součást našich interiérů. Nabízíme vitríny, TV stolky, komody masiv, skleníky, knihovny, botníky, skříňky se šuplíky a policové regály, které lze umístit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, předsíně, jídelny i dětského či studentského pokoje. Všude tam mají své místo. Širokou nabídku dekorů v provedení wenge, ořech, světlý buk, olše, švestka, zebrano, jasan, mléčný dub, javor, bílá, černá, stříbrná a jilm doplňují komody a vitríny ve vysokém lesku, ať už v provedení bílá vysoký lesk nebo černá vysoký lesk. Zákazník si sám zvolí velikost komod, materiál i dekor, který mu vyhovuje.

Masivní komody


Stránka | 1 | 2 | 3 | 4 |  

6 999 Kč
Komoda / lavice/skříňka Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým a tichým dovíráním  Jedná se o nový ..
9 999 Kč
Knihovna/komoda Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 3 x variabilní pevný foch 2 x šuplík na kolejničkách ve spodní části Jedná se o n..
12 999 Kč
Komoda/prádelní se šuplíky Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 5 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním Jedná se o nový a kvali..
17 599 Kč
Komoda/skříň Highboard Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 3 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 4 x masivní pevná dvířka 2 x..
11 999 Kč
Komoda/skříňka Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 3 x masivní pevná dvířka 1 x variabi..
9 999 Kč
Komoda/skříňka Berlin - Divoký dub masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 2 x masivní pevná dvířka 1 x variabi..
6 599 Kč
Komoda / skříňka / lavice Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým a tichým dovíráním  Jedná se o no..
8 999 Kč
Knihovna/regál Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 3 x variabilní pevný foch 2 x šuplík na kolejničkách ve spodní části Jedná se o n..
11 999 Kč
Komoda se šuplíky/prádelník Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 5 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním Jedná se o nový a kva..
15 999 Kč
Highboard / komoda Berlin - Jádrový buk masiv obsahuje: 3 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 4 x masivní pevná dvířka 2 x va..
10 799 Kč
Komoda - Jádrový buk masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 3 x masivní pevná dvířka 1 x variabilní pevný foch..
8 999 Kč
Komoda - Jádrový buk masiv obsahuje: 2 x šuplík na kolejničkách s plynulým dovíráním 2 x masivní pevná dvířka 1 x variabilní pevný foch..
7 999 Kč
Komoda Bonn - Divoký dub masiv obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (1 x variabilní foch)- 3 x hlubokou zásuvku na kolejničkách Komoda z ma..
6 899 Kč
Komoda/noční stolek se šuplíky "Graz" - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/divoký dub masiv (celodubová)Divoký dub masiv/3 x šuplík..
16 999 Kč
Elegantní komoda s posuvnými dvířky "Graz" - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/divoký dub masiv (celodubová)Divoký dub masiv/3 x š..
11 999 Kč
Elegantní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 2 x variabilní foch 4 x zásuvku na kolejničkách ..
7 499 Kč
Masivní dubová komoda Bonn, divoký dub masiv obsahuje: - 4 x hlubokou zásuvku na kolejničkách Komoda z masivu - rozměry: š - 52cm, v - 115..
11 399 Kč
Masivní dubová komoda Bonn, divoký dub masiv obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 4 x hlubokou zásuvku na kolejničkác..
12 999 Kč
Luxusní komoda v provedení divoký dub MASIV obsahuje: - 2 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch za každými)- 4 x zásuvku na kolejničká..
15 499 Kč
Luxusní komoda z masivu Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy komody jsou vyrobeny z k..
16 999 Kč
Elegantní komoda Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy komody jsou vyrobeny z kvalitní dýh..
7 999 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 3 x zásuvku na kolejničkách Komo..
7 299 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 4 x zásuvku na kolejničkách Komoda z masivu - rozměry: š - 53 cm, v - 115cm, h ..
10 599 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 4 x zásuvku na kolejničkách Komo..

Stránka | 1 | 2 | 3 | 4

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz