Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Komody z masivu

Komody obecně plní funkci pro uložení textilií, drobných předmětu a dokumentů. Ať máme na mysli levné komody či luxusní komody z masivu dubu, buku či jasanu, obě skupiny nyní tvoří nedílnou součást našich interiérů. Nabízíme vitríny, TV stolky, komody masiv, skleníky, knihovny, botníky, skříňky se šuplíky a policové regály, které lze umístit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, předsíně, jídelny i dětského či studentského pokoje. Všude tam mají své místo. Širokou nabídku dekorů v provedení wenge, ořech, světlý buk, olše, švestka, zebrano, jasan, mléčný dub, javor, bílá, černá, stříbrná a jilm doplňují komody a vitríny ve vysokém lesku, ať už v provedení bílá vysoký lesk nebo černá vysoký lesk. Zákazník si sám zvolí velikost komod, materiál i dekor, který mu vyhovuje.

Masivní komody


Stránka | 1 | 2 | 3 | 4 |  

6 899 Kč
Komoda/noční stolek se šuplíky "Graz" - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/divoký dub masiv (celodubová)Divoký dub masiv/3 x šuplík..
16 999 Kč
Elegantní komoda s posuvnými dvířky "Graz" - DIVOKÝ DUB MASIVProvedení: Divoký dub masiv/divoký dub masiv (celodubová)Divoký dub masiv/3 x š..
10 900 Kč
Elegantní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 2 x variabilní foch 4 x zásuvku na kolejničkách ..
6 980 Kč
Masivní dubová komoda Bonn, divoký dub masiv obsahuje: - 4 x hlubokou zásuvku na kolejničkách Komoda z masivu - rozměry: š - 52cm, v - 115..
10 700 Kč
Masivní dubová komoda Bonn, divoký dub masiv obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 4 x hlubokou zásuvku na kolejničkác..
12 490 Kč
Luxusní komoda v provedení divoký dub MASIV obsahuje: - 2 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch za každými)- 4 x zásuvku na kolejničká..
13 900 Kč
Luxusní komoda z masivu Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy komody jsou vyrobeny z k..
15 900 Kč
Elegantní komoda Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy komody jsou vyrobeny z kvalitní dýh..
7 500 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 3 x zásuvku na kolejničkách Komo..
6 700 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 4 x zásuvku na kolejničkách Komoda z masivu - rozměry: š - 53 cm, v - 115cm, h ..
9 800 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 1 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch)- 4 x zásuvku na kolejničkách Komo..
11 500 Kč
Elegantní komoda v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 2 x plná masivní dvířka (2 x variabilní foch za každými)- 4 x zásuvku na kolejni..
8 990 Kč
Elegantní komoda Stefi v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 2 x plná dvířka (2 x variabilní foch)- 3 x zásuvku na kolejničkách ..
12 900 Kč
Elegantní komoda Stefi v provedení jádrový buk MASIV obsahuje: - 4 x dvířka (3 x variabilní foch) - 1 x otevřený prostor mezi zásuvkami..
25 900 Kč
Luxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje: - 2 x dvířka (2 x foch), 4 x hluboký šuplík, vše je s plynulým dovíráním ..
24 900 Kč
Luxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO obsahuje: - 2 x dvířka (2 x foch), 4 x hluboký šuplík, vše je s plynulým dovíráním SOFT ..
17 900 Kč
Luxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje: - 1 x dvířka (1 x foch), 4 x hluboká zásuvka, vše je s plynulým dovíráním..
16 900 Kč
Luxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO obsahuje: - 1 x dvířka (1 x foch), 4 x hluboká zásuvka, vše je s plynulým dovíráním Jedná ..
10 900 Kč
Moderní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 2 x variabilní foch 4 x zásuvku na kolejničkách ..
8 500 Kč
Moderní komoda Bern v provedení jádrový buk/buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 1 x variabilní foch 2 x zásuvku na kolejničkách ..
9 800 Kč
Elegantní komoda Torino v provedení jádrový buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka, 2 x foch 3 x zásuvku na kolejničkách Korpusy kom..
13 900 Kč
Elegantní komoda Highboard Torino v provedení jádrový buk masiv obsahuje: 2 x plná dvířka (2 x foch), 2 x prosklená dvířka s možnosí os..
3 990 Kč
Luxusní a moderní komoda v provedení jádrový jasan obsahuje: 3 x zásuvku na kolejničkách 1 x dvířka, 1 x foch Jed..
3 900 Kč
Luxusní a moderní komoda v provedení jádrový jasan obsahuje: 4 x zásuvku na kolejničkách s tichým a plynulým dovíráním ..

Stránka | 1 | 2 | 3 | 4

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2020 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz