Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Led diodové osvětlení 3 - VÍCE BAREV

Led diodové osvětlení 3 - VÍCE BAREV
detail kliknutím
Kód zboží
sv14
Výrobce:
EU - Nábytek
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH již za:
599

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží Ks


Led diodov�� souprava pro 3 fochy v b��l�� barv�� (orienta��n�� foto) - 
Schema, návod - www.nabytek-prodej.cz
kliknutím zvětšíte

LED DIODOVÉ OSVĚTLENÍ 3 - VÍCE BAREV
 
 
 
Moderní a nadčasové osvětlení skleníků, vitrín, obývacích stěn...atd. Osvětlení je velmi výhodné díky velmi malé spotřebě el. proudu - pouze 0.3 W a velmi dlouhé životnosti až 10.000 hodin. Osvětlení se instaluje na skleněnné fochy o tloušťce od 4 - 8mm jednoduchým způsobem - nasunutím. Napájení je pomocí přiloženého trafa s výstupním proudem 12 V. Zapínání je pomocí vypínače. Délka všech kabelů k diodám je 140cm a každý clips obsahuje 2 světelné diody. Délka přívodního kabelu s rozbočovačem a vypínačem je cca 2.4 m. Osvětlení je momentálně nabízené v bílé nebo v modré barvě.

 
Rozměry clipsu:
š - 4cm, v - 1.3cm, h - 2.6cm
Jedná se o kvalitní výrobek (vyrobeno v EU), se všemi platnými atesty! Osvětlení je baleno v 1 balení které obsahuje 1 x trafo s vypínačem a rozdělovačem a 3 x osvětlení Clips.   
 
Zaslání je možné Českou poštou, nebo dopravcem DPD v ceně 150 Kč. Při odběru vícero kusů je možnost sloučení všech balení a zaslání ve stejné ceně. Osvětlení je běžně na skladě!
 


Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz