Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Kancelář, knihovny z masivu : Kancelář - DUB masiv/bílá

Nábytek-prodej.cz - úvod : Kancelář, knihovny z masivu : Kancelář - DUB masiv/bílá

Kancelář - DUB masiv/bílá

Nově vám představujeme elegantní a praktický kancelářský nábytek s vysokou vizuální přitažlivostí. Nábytek je vyráběn ve vysoké kvalitě z atraktivního materiálu v kombinaci masivního dubového dřeva, dubové dýhy a bílé matné DT. Tento masivní nábytek dokáže rozzářit nejen vaší pracovnu či kancelář, ale i váš dům či byt.

Stránka | 1 |  

31 999 Kč
Kancelářský nábytek »Soft« v provedení Bílá/Dub masiv obsahuje 6 částí:  1 x Pc počítačový/kancelářský stůl (pracovní prostor 1..
6 699 Kč
Kancelářský Pc počítačový stůl »Soft« v provedení Bílá/Dub masiv obsahuje:  1 x robustní masivní dubovou konstrukci se 4 ks mas..
4 599 Kč
Kontejner na kolečkách »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  1 x zásuvku na kolejničkách s funkcí plynulého a tichého dovírání..
4 999 Kč
Elegantní kancelářská skříň/knihovna »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  2 x foch s možností variabilního umístění 1 x masi..
7 999 Kč
Luxusní skříň/knihovna »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  4 x foch s možností variabilního umístění 1 x masivní dubová dýh..
4 699 Kč
Vysoká knihovna/regál »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  4 x foch s možností variabilního umístění Jedná se o nový a kva..
3 599 Kč
Knihovna/regál »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  2 x foch s možností variabilního umístění Jedná se o nový a kvalitní k..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz