Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Kancelář, knihovny z masivu

V této nabídce naleznete kancelářský nábytek v provedení divoký dub nebo jádrový buk masiv. Knihovna z masivu je elegantním a praktickým nábytkem jak do kanceláří tak do obývacích místností. Zesílené fochy, přední masivní části, sladěný dekor korpusů, přírodní dřevěný vzhled.


Stránka | 1 | 2 |  

7 490 Kč
Kancelářský počítačový/psací/jídelní stůl jádrový buk masiv 130 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dřeva v..
8 900 Kč
Velký manažerský Pc počítačový/psací stůl divoký dub masiv 150 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Kancelářský stůl je kombinací modern..
10 900 Kč
Velký Pc počítačový/psací/jídelní stůl divoký dub masiv 180 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dubového dř..
9 900 Kč
Robustní počítačový/psací/jídelní stůl jádrový buk masiv 180 cm Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompletně z masivního ..
28 490 Kč
Kancelářský nábytek »Soft« v provedení Bílá/Dub masiv obsahuje 6 částí:  1 x Pc počítačový/kancelářský stůl (pracovní prostor 1..
5 990 Kč
Kancelářský Pc počítačový stůl »Soft« v provedení Bílá/Dub masiv obsahuje:  1 x robustní masivní dubovou konstrukci se 4 ks mas..
3 900 Kč
Kontejner na kolečkách »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  1 x zásuvku na kolejničkách s funkcí plynulého a tichého dovírání..
4 590 Kč
Elegantní kancelářská skříň/knihovna »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  2 x foch s možností variabilního umístění 1 x masi..
7 390 Kč
Luxusní skříň/knihovna »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  4 x foch s možností variabilního umístění 1 x masivní dubová dýh..
4 300 Kč
Vysoká knihovna/regál »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  4 x foch s možností variabilního umístění Jedná se o nový a kva..
3 300 Kč
Knihovna/regál »Soft« v provedení Bílá/Dub obsahuje:  2 x foch s možností variabilního umístění Jedná se o nový a kvalitní k..
44 990 Kč
Kancelář / pracovna v provedení Jádrový BUK nebo DIVOKÝ DUB MASIV. Novinkou v naší nabídce je program kancelář, který je nabízen buď v prov..
5 300 Kč
Kontejner na kolečkách v provedení Divoký dub masiv. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Kontejner z masivu -..
5 490 Kč
Knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - roz..
9 490 Kč
Knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměry: š - 9..
5 600 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměr..
8 600 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměr..
4 700 Kč
Knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměry: š - 5..
6 990 Kč
Knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměry: š - 52c..
6 900 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu..
10 990 Kč
Skříň / knihovna v provedení Divoký DUB MASIV. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Knihovna z masivu - rozměr..
10 900 Kč
Velký moderní Počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben z masivního dubového ..
8 300 Kč
Velký moderní Počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z masivního..
8 900 Kč
Velký moderní Počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z masivního..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz