Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Sonoma Dub masiv : Sonoma masiv - Nicole

Nábytek-prodej.cz - úvod : Sonoma Dub masiv : Sonoma masiv - Nicole

Stránka | 1 |  

31 900 Kč
Luxusní obývací stěna v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nic..
7 900 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení Divoký bělený dub Sonom masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole Sonom..
31 250 Kč
Luxusní obývací stěna v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z m..
13 400 Kč
Luxusní skleník v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
2 400 Kč
Nástěnná polička v provedení bělený dub Sonoma masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
9 900 Kč
Luxusní skleník v provedení bělený divoký dub Sonoma masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
7 990 Kč
Luxusní komoda v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
12 900 Kč
Luxusní komoda Highboard v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nic..
8 800 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - ..
8 300 Kč
Moderní skleník v provedení bělený divoký dub Sonoma masiv. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz