Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Sonoma Dub masiv

V této kategorii naleznete novinku z programu nábytek z masivu pro rok 2016. Jedná se o provedení SONOMA DUB MASIV. Obývací stěny, komody apod.

Tento typ nábytku je velice vyhledávaný. Odstínem navozuje klidnou a příjemnou atmosféru jak obývací místnosti, tak ložnice či předsíně. Nábytek DUB SONOMA je v kombinaci s předními masivními částmi, korpusy jsou z tvrzené dřevotřísky. Tím se dosáhlo velice věrného přírodního vzhledu se znatelně nižšími náklady a se zachováním vysokého standardu německé kvality. 


Stránka | 1 | 2 |  

14 799 Kč
Elegantní předsíňová stěna - Sonoma dub masiv obsahuje 3 části: 1 x Nástěnný regál s poličkou (4 x kovový háček, 1 x držadlo ramínek), ..
32 399 Kč
Sofistikovaná předsíňová stěna - Sonoma dub masiv obsahuje 5 částí: 1 x Zrcadlovou skříň (1 x foch + 1 x výsuvné držadlo ramínek), v - ..
9 399 Kč
Luxusní výklopný botník - Sonoma dub masiv obsahuje: 2 x výklopná dvířka s kvalitním dobržďováním 2 x vnitřní dělený kovový koš (cca 2..
31 900 Kč
Luxusní obývací stěna v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nic..
7 900 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení Divoký bělený dub Sonom masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole Sonom..
31 250 Kč
Luxusní obývací stěna v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nic..
31 250 Kč
Luxusní obývací stěna v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z m..
13 400 Kč
Luxusní skleník v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
2 400 Kč
Nástěnná polička v provedení bělený dub Sonoma masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
9 900 Kč
Luxusní skleník v provedení bělený divoký dub Sonoma masiv Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
7 990 Kč
Luxusní komoda v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
12 900 Kč
Luxusní komoda Highboard v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nic..
8 800 Kč
Luxusní televizní stolek v provedení bělený dub Sonoma masiv/bílé sklo HG Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - ..
8 300 Kč
Moderní skleník v provedení bělený divoký dub Sonoma masiv. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu - Nicole ..
5 300 Kč
Luxusní postel v provedení bělený DUB SONOMA MASIV - 4 velikosti. Lůžko je vyrobeno z masivního běleného dubu Sonoma (čelo, nohy..
14 900 Kč
Šatní skříň v provedení bělený DUB SONOMA MASIV - 4 VELIKOSTI Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. J..
5 900 Kč
Moderní konferenční stolek v provedení bělený dub Sonoma masiv - 2 velikosti Stolek je vyrobený z masivního běleného d..
8 400 Kč
Moderní skříň / knihovna v provedení Sonoma dub masiv. Jedná se o kompletní výrobní program Nábytek z masivu . Skříň je vybavena ..
15 099 Kč
Menší předsíňová stěna - Sonoma dub masiv obsahuje 3 částí: 1 x Nástěnný regál s poličkou (4 x kovový háček, 1 x držadlo ramínek), v - ..
33 699 Kč
Elegantní předsíňová stěna - Sonoma dub masiv obsahuje 6 částí: 1 x Zrcadlovou skříň (1 x foch + 1 x výsuvné držadlo ramínek), v - 190c..
9 099 Kč
Luxusní komoda/botník - Sonoma dub masiv obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 2 x dvířka 2 x variabilní foch s možností nastavení ná..
1 299 Kč
Elegantní nástěnná polička - Sonoma dub obsahuje: 3 x kovový háček na ošacení Vyrobeno z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru..
2 899 Kč
Vysoký předsíňový panel - Sonoma dub masiv obsahuje: 1 x kovový držák na zavěšení ramínek  4 x kovový háček 1 x vrchní odkládací ..
5 799 Kč
Elegantní lavice do předsíně - Sonoma dub masiv obsahuje: 1 x hlubokou zásuvku na kolejničkách Korpusy lavice jsou vyrobeny z kval..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz