Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dub masiv Parma/bílá

Zde Vám představujeme nový luxusní výrobní program Parma v provedení Divoký dub masiv / bílá matná MDF. Tento německý masivní dubový nábytek je vhodný do každého interiéru.

Stránka | 1 |  

46 999 Kč
Obývací sestava Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitní..
51 999 Kč
Obývací stěna Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitní d..
16 999 Kč
Elegantní komoda Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy komody jsou vyrobeny z kvalitní dýh..
15 499 Kč
Elegantní komoda Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitn..
12 699 Kč
Elegantní Tv stolek Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z kval..
2 999 Kč
Polička z masivu Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitn..
15 599 Kč
Set, Tv stolek s poličkou Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny ..
16 599 Kč
Luxusní vitrína/skleník Parma - Divoký dub masiv bianco/bílá matná MDF Jedná se o luxusní německý nábytek. Korpusy skleníku jsou vyrobeny z..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz