Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětské pokoje : Pokojík Kitty Germany

Nábytek-prodej.cz - úvod : Dětské pokoje : Pokojík Kitty Germany

Stránka | 1 |  

14 900 Kč
Dětský pokoj Kitty v provedení Javor/krémově bílá, 3 části obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (1 x dvířka, 3 x foch, 3 x otevř..
3 800 Kč
Přebalovací komoda Kitty v provedení Javor/krémově bílá obsahuje: 1 x dvířka (3 x variabilní foch) 3 x otevřený prosto..
4 900 Kč
Přebalovací komoda Kitty v provedení Javor/krémově bílá obsahuje: 3 x hlubokou zásuvku na kolejničkách (1 x zásuvka dělená) ..
4 800 Kč
Šatní skříň Kitty v provedení Javor/krémově bílá obsahuje: 1 x tyč na ramínka 3 x variabilní foch Jedná se o kvali..
6 900 Kč
Šatní skříň Kitty v provedení Javor/krémově bílá obsahuje: 2 x velký foch + tyč na ramínka v levé části 3 x variabilní..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz