Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětské pokoje : Pokojík - BUK MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Dětské pokoje : Pokojík - BUK MASIV

Stránka | 1 |  

5 600 Kč
Dětský hrací domeček / postýlka - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní německý výrobek. Domeček je vyroben z masivního jádrového buku. Buk..
44 900 Kč
Elegantní luxusní dětský pokoj v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 1 x Šatní 3 dv. skříň (6 x variabilní foch + 2 x tyč na ramínka)..
1 890 Kč
Polička v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x zesílený foch 2.5cm Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábyt..
1 290 Kč
2 x Bočnice k posteli Pokud potřebujete z postýlky vytvořit postel pro malého juniora, tak právě tyto bočnice se Vám budou hodit. ..
9 900 Kč
Dětská postýlka v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 Bočnice, u jedné je možnost demotáže 3 ks příček - průlez možnost nastavení ..
6 800 Kč
Elegantní knihovna v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách ve spodní čáti 3 x otevřený prostor v horní části..
7 800 Kč
Přebalovací komoda v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka, 1 x foch 1 x otevřený prostor v horní části Přebalo..
14 900 Kč
Šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 1 x foch s tyčí na ramínka Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
19 900 Kč
Šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části Náby..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz