Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětské pokoje : Pokojík Kizi Germany

Nábytek-prodej.cz - úvod : Dětské pokoje : Pokojík Kizi Germany

Pokojík Kizi Germany

Dětské postýlky z programu Kizy v provedení sonoma / bílá jsou nyní výrbocem baleny a prodávány pouze s bočnicemi pro budoucí přestavbu na postel pro malého juniora. Cena se tímto musí navýšit o 790 Kč. Děkujeme za pochopení.

Stránka | 1 |  

4 900 Kč
Šatní skříň Kizi v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje: 2 x velký foch 1 x tyč na ramínka Foto detailu naleznete pr..
6 500 Kč
Šatní skříň Kizi v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje: 2 x velký foch + tyč na ramínka v levé části 1 x otevřený prost..
4 600 Kč
Přebalovací komoda/pult Kizi v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje:   3 x zásuvku na kolejničkách 1 x otevřený prostor 1 x lehce odšrou..
4 600 Kč
Přebalovací pult/komoda Kizi v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje:   3 x zásuvku na kolejničkách 1 x otevřený prostor 1 x lehce odšrou..
3 600 Kč
Dětská postýlka Kizi v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje:   3 x lehce vyjímatelnou tyč na prolézání Lamelový rošt s možností nastavení..
790 Kč
2 x Bočnice k posteli Pokud potřebujete z postýlky vytvořit postel pro malého juniora, tak právě tyto bočnice se Vám budou hodit. Po odš..
12 700 Kč
Dětský pokoj Kizi Germany v provedení Sonoma/bílá - SET 1, obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (3 x zásuvka na kolejničkách, 1 x otevřený pr..
14 300 Kč
Dětský pokoj Kizi Germany v provedení Sonoma/bílá - SET 2, obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (3 x zásuvka na kolejničkách, 1 x otevřený pr..
13 490 Kč
Dětský pokoj Kizi Germany v provedení Sonoma/bílá - SET 3, obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (3 x zásuvka na kolejničkách, 1 x otevřený pr..
14 990 Kč
Dětský pokoj Kizi Germany v provedení Sonoma/bílá - SET 4, obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (3 x zásuvka na kolejničkách, 1 x otevřený ..
7 900 Kč
Dětský pokoj Kizi Germany v provedení Dub sonoma/bílá obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (3 x zásuvka, 1 x otevřený prostor) 1 x Dětskou p..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz