Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětské pokoje : Pokojík - SONOMA MASIV

Nábytek-prodej.cz - úvod : Dětské pokoje : Pokojík - SONOMA MASIV

Stránka | 1 |  

10 900 Kč
Dětská postýlka v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 Bočnice, u jedné je možnost demotáže 3 ks příček - průlez možnost nastav..
1 290 Kč
2 x Bočnice k posteli Pokud potřebujete z postýlky vytvořit postel pro malého juniora, tak právě tyto bočnice se Vám budou hodi..
7 900 Kč
Skříň/knihovna v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 2 x variabilní foch Nábytek z masivu je so..
2 390 Kč
Polička v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x Foch o tloušťce 2.5cm  Nábytek z masivu je současným trendem ve světě desi..
10 900 Kč
Přebalovací komoda v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka (vlevo a vpravo), 2 x foch 1 x otevřený prostor..
9 900 Kč
Přebalovací komoda v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka (vlevo a vpravo), 2 x foch 1 x otevřený prostor..
20 900 Kč
Šatní skříň v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části ..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz