Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětský pokoj Geuther G-block

Dětský pokoj Geuther G-block
detail kliknutím
Kód zboží
dp1
Výrobce:
Nábytek Německo - dětský pokojíček
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
6 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsDětský pokoj G-BLOCK od Geuthera.

Značkový dětský nábytek G-block přináší do dětského pokoje výrazné barvy a svěží atmosféru. Veselý design v podobě barevných čtverců střídají uniforemní světlé části v odstínu břízy.
Na všechny části sestavy tohoto nábytku jsou použity vždy 4 pastelové barvy, takže je kvartet báječně kompletní. Velkoryse tvarované úchytky na dveřích nábytku dobře padnou i do rukou dospělých. A samozřejmě nemusíme zmiňovat vysokou úroveň kvality zpracování – to je přece typický Geuther!

Značkový dětský pokojíček G-BLOCK v námi nabízeném provedení obsahuje:

- 1 x třídílnou šatní skříň se 4 policemi, ve středním dílu jsou umístěny 2 tyče na ramínka (š - 133.5cm, v - 166cm, h - 56.5cm, baleno ve 4 kartonech)

- 1 x přebalovací komodu (š - 92cm, v - 90cm, h - 75cm, 3 x karton), vysoký policový regál se dvěma policemi a dvířky (š - 46cm, v - 166cm, h - 56.5cm, 2 x karton)

- 1 x nástěnnou poličku (š - 86.5cm, h - 23cm, 1 x karton).

Dětská postýlka je již také v nabídce - informace na tel: 465 423 671. Možné i zakoupení jednotlivých částí pokojíčku. K vybrání v nabídce ("Zvolte").

Jedná se o kvalitní značkový nábytek Geuther. Veškerý použitý materiál a barvy jsou zdravotně nezávadné a podléhají přísným atestacím v Německu!

AKCE - při zakoupení nabízené sestavy (3 dílů)- nástěnná polička v ceně 800.- Kč ZDARMA!!!

Dětský pokojíček je balen v kartonech. Zaslání buď Českou poštou jako "Obchodní balík", nebo dopravcem DPD. Ceny dopravy jsou 150.- Kč za 1 karton.
Do 50 km a vybraných měst doprava ZDARMA - volejte 465 423 671, nebo 606 125 356, případně pište na info@nabytek-prodej.cz.

Další možnosti dopravy - viz. Obchodní podmínky.

(Při objednávce nad 30 tis. Kč doprava po celé ČR ZDARMA). Dodání do 14. dní - na skladě v Německu !

Kompletní nabídka jednotlivých částí po rozkliknutí roletky "Zvolte".Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz