Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětský pokoj Geuther Sunset

Dětský pokoj Geuther Sunset
detail kliknutím
Kód zboží
dp5
Výrobce:
Nábytek Německo - dětský pokojíček
Záruka:
2 roky
Původní cena:
13 920 Kč     SLEVA -20%
Cena s DPH již za:
11 600

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsDětský pokoj Sunset od Geuthera:

Pokaždé, když se podíváte do dětského pokoje, uvidíte vycházet slunce:

- od něžné žluté přes zasněnou, až po intenzivní žluť plnou slasti! Pro to, aby se vaše vlastní malé sluníčko cítilo dobře, nabízí sestava dětského nábytku Sunset více, než jen zářivě krásnou povrchnost: systém Soft-Close u dvířek a zásuvek.

Jedná se o kvalitní značkový nábytek Geuther. Veškerý použitý materiál a barvy jsou zdravotně nezávadné a podléhají přísným atestacím v Německu!

Pokojíček je možné sestavit dle naší nabídky, která obsahuje:

- 1 x přebalovací komodu se 3 zásuvkami na kolejničkách s tlumeným zavíráním (š - 110cm, v - 90cm, h - 75cm, baleno ve 3 kartonech)

- 1 x dvoudílnou šatní skříň (š - 105cm, v - 188cm, h - 57cm, 5 x karton)

- 1 x policový regál se třemi zásuvkami na kolejničkách s tlumeným zavíráním a horními policemi (š - 62cm, v - 184cm, h - 57cm, 3 x karton)

- 1 x třídílnou šatní skříň se dvěma tyčemi na ramínka v levé části a 5 ks fochů nejen na šatstvo v pravé části. Ve střední části jsou umístěny zásuvky na kolejničkách s tlumeným zavíráním a police na hračky (š - 149cm, v - 189cm, h - 57cm, 6 x karton).

Dveře u skříně mají umístěny tlumiče v pantech. Ani při rychlém zavření nedojde k žádnému hluku - zavřou se pomalu a nedojde k poškození, nebo případnému přivření ruky. Nábytek je opatřen hranami ABS.
Dětská postýlka momentálně na dotaz.
 
Možné i zakoupení jednotlivých částí pokojíčku. K vybrání v nabídce ("Zvolte").

Baleno v kartonu. Zaslání buď Českou poštou jako "Obchodní balík", nebo dopravcem DPD. Ceny dopravy jsou cca 150.- Kč za 1 karton. Do 50 km a vybraných měst doprava ZDARMA - volejte 465 423 671, nebo 606 125 356, případně pište na info@nabytek-prodej.cz.

(Při objednávce nad 30 tis. Kč - DOPRAVA ZDARMA )

Nábytek je k dodání do 14. dní - na skladě v Německu!Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz