Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Dětské pokoje : Dětské pokoje Germany

Nábytek-prodej.cz - úvod : Dětské pokoje : Dětské pokoje Germany

Stránka | 1 |  

2 200 Kč
Dětská souprava - Jádrový buk masiv Germany Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Nábytek je vyroben z masivního jádrového buku o ..
1 590 Kč
Dětská stůl - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Stůl je vyroben z masivního jádrového buku o tloušťce 1.8..
840 Kč
Židlička, štokrle - BUK MASIV GERMANY Židlička je vyrobena z masivního jádrového buku. Vhodná je ke každému nábytku z naší nabídky v tomto ..
790 Kč
Dětská židlička - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Židlička je vyrobena z masivního jádrového b..
6 700 Kč
Dětský pokoj Kitty v provedení Javor/krémově bílá, 2 části obsahuje: 1 x Přebalovací komodu (1 x dvířka, 3 x foch, 3 x otevř..
3 690 Kč
Přebalovací pult / komoda v provedení buk obsahuje: 3 x zásuvku na kolejničkách 1 x dvířka (1 x variabilní foch) + 1 x ote..
6 900 Kč
Značkový dětský / studentský pokoj GERMANYNábytek je záměrně vyráběn v bílé barvě tak, aby se každému malému zákazníkovi hodil do jeho vybar..
19 900 Kč
Značkový dětský / studentský pokoj GERMANYNábytek je záměrně vyráběn v bílé barvě tak, aby se každému malému zákazníkovi hodil do jeho vybar..
7 900 Kč
Značková přebalovací komoda Geuther s dvířky. Rozměry přebalovacího pultu Geuther: š - 92cm, v - 90cm, h - 75cm. Jedná se o kvalitní..
11 600 Kč
Značková přebalovací komoda Geuther se 3 zásuvkami na kolejničkách s tlumeným zavíráním. Přebalovací pult - rozměry: š - 110cm, v - 90cm..
11 600 Kč
Dětský pokoj Sunset od Geuthera: Pokaždé, když se podíváte do dětského pokoje, uvidíte vycházet slunce: - od něžné žluté přes zasněno..
6 900 Kč
Dětský pokoj G-BLOCK od Geuthera. Značkový dětský nábytek G-block přináší do dětského pokoje výrazné barvy a svěží atmosféru. Veselý desi..

Stránka | 1

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz